Xiaomi Airdots hangi siteden almalıyım?

Zant

Hectopat
Arkadaşlar Xiaomi Airdots almak istiyorum ama piyasada çok çakma modeli var hangi siteden almalıyım. Bana tavsiye edeceğiniz bir site var mı?

Ben Hepsiburada'nın kendi sattığı üründen aldım.(Orijinal çıktı.) Memnunum. Ayrıca Haylou GT1 almanızı tavsiye ederim.

Teşekkürler ama yorumları okuduğumda Hepsiburada'nın kendisi bile sahte ürün yollamış. Bu devirde kimseye güven olmuyor maalesef. 😔
Haylou alın o zaman. Onda orijinal-sahte muhabbeti yok. Ki Haylou da kullanıcılarını fazlasıyla memnun eden bir kulaklık.

Ayrıca şu konuya da bakmanızı öneririm. @Motionless IN White burada güzel güzel anlatmış:

KZ S1D kablosuz olarak en mantıklı seçeneğiniz olacaktır. Ses kalitesi ve bassları Airpods 1. nesilden daha iyi. Mikrafon kalitesi de normal bir telefon ile aynı. Arkadaşlar zaten bahsetmiş ve konumun linkini atmış. Bakmanı tavsiye ederim :)

Haylou alın o zaman. Onda orijinal-sahte muhabbeti yok. Ki Haylou da kullanıcılarını fazlasıyla memnun eden bir kulaklık.
Tamamdır çok sağolun
Teşekkürler
KZ S1D kablosuz olarak en mantıklı seçeneğiniz olacaktır. Ses kalitesi ve bassları Airpods 1. nesilden daha iyi. Mikrafon kalitesi de normal bir telefon ile aynı. Arkadaşlar zaten bahsetmiş ve konumun linkini atmış. Bakmanı tavsiye ederim :)
Teşekkürler incelemenizi okudum. Sağolun 🙏🏼 . Siz söyledikten sonra buna karar verdim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı