Çözüldü Xiaomi Airdots Pro tek kulaklık kullanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ebrarkadircetin

Decapat
Merhabalar, benim sorum bu kulaklığı tek kulaklık olarak kullanabiliyor muyum? Örneğin tek kulaklığı şarj kutusuna koyup tek kulaklık ile dinlemeye devam edebiliyor muyum? Şimdiden teşekkür ederim.

10082410037298.jpg

Çözüm
Konuda cevap vermiştim, buraya da yazayım :D
Sağ kulaklık ana kulaklık olarak sayılıyor yani eşleşme bu kulaklık üzerinden yapılıyor, eşleştirdikten sonra müzik dinlerken sağ kulaklığı şarja koyup sol kulaklıkla devam edebilirsiniz ancak eşleştirmeden sadece sol kulaklığı kullanamazsınız. Eşleştirdikten sonra istediğinizi yapabilirsiniz.
Konuda cevap vermiştim, buraya da yazayım :D
Sağ kulaklık ana kulaklık olarak sayılıyor yani eşleşme bu kulaklık üzerinden yapılıyor, eşleştirdikten sonra müzik dinlerken sağ kulaklığı şarja koyup sol kulaklıkla devam edebilirsiniz ancak eşleştirmeden sadece sol kulaklığı kullanamazsınız. Eşleştirdikten sonra istediğinizi yapabilirsiniz.

Çözüm
Konuda cevap vermiştim, buraya da yazayım :D.
sağ kulaklık ana kulaklık olarak sayılıyor yani eşleşme bu kulaklık üzerinden yapılıyor, eşleştirdikten sonra müzik dinlerken sağ kulaklığı şarja koyup sol kulaklıkla devam edebilirsiniz ancak eşleştirmeden sadece sol kulaklığı kullanamazsınız. Eşleştirdikten sonra istediğinizi yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim 😄

Geri
Yukarı