Xiaomi Airdots Sol Kulaklık Çalışmıyor

Her yolu denedim bir türlü yapamamıştım, bu dediğinizi yaptım ve oldu inanılır gibi değil. Çok teşekkür ederim.
Kullanıcılar olarak bizde çok şaşırdık.Rica ederim.
Hocam sağ olasın ama keşke daha önce okusaydım ben sinirlenip kırdım cihazı.
Geçmiş olsun hocam eşiğinden döndüm çok sinirlenmiştim forumda bir arkadaştan okudum sağolsun.
Çözüm kesin işe yaramaz demiştim ama şaşırtıcı bir şekilde düzeldi kulaklık. Allah razı olsun.
Ne demek dostum lafı mı olur.Tek ricam hani bu durumla karşılaşan birine denk gelirse bu çözümü tavsiye etmeniz insanlar gerçekten üzülüyor.Bende çok üzüldüm ama sağolsun bir arkadaş çözddü forumda.Tekrardan hayırlı olsun.

İse yaradi, cok tesekkurler. Zor da olsa ayni anda basarak yuvaya sokmayi basardim ama isiklar yandi.
Rica ederim.Başta tutarken bende zorlandım ama sorun çözülünce bende şaşırdım 🙂Rica etsem bu konuyla ilgili bir başlık görürsek arkadaşlara bu bilgiyi aktarabilir miyiz?Teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar eğer kulaklık hiçbir tepki vermiyorsa şarj kısmında sorun olabilir. Benim kulaklığım hiçbir tepki vermiyordu YouTube'da denk geldiğim bir videoda küçük bir fırça ile şarj yerinin temizlendiğini gördüm. Ben elimle yaptım yine işe yaradı. Dediğim gibi şarj yerini temizlemek sorunu çözebilir.

Kesınlıkle çözüm bu arkadaşlar.

Nasıl yapılıyor (Çalışmayan kulaklığa basılı tutma, kutuya koyup çıkarmak vs.) bilmiyorum ama kutuda kırmızı renk yanmaya başlayınca çalışıyor anlamına geliyor. Bende de Haylou GT1 Pro var ben çalışmayınca öyle yapıyorum.

Nasıl yapılıyor (Çalışmayan kulaklığa basılı tutma, kutuya koyup çıkarmak vs.) bilmiyorum ama kutuda kırmızı renk yanmaya başlayınca çalışıyor anlamına geliyor. Bende de Haylou GT1 Pro var ben çalışmayınca öyle yapıyorum.
Çalışmayan kulaklığı üstündeki fiziksel tuşa basılı tutarak şarj yerine yerleştirmen lazım.Airdots da böyle oluyor Haylou ile ilgili bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı