Xiaomi Airdots Sol Kulaklık Çalışmıyor

Çalışmayan kulaklığı üstündeki fiziksel tuşa basılı tutarak şarj yerine yerleştirmen lazım. Airdots da böyle oluyor Haylou ile ilgili bilgim yok.

Ben bunu yapınca kulaklıkta beyaz ışık birkaç saniye yanıp sönüyor şarj kutusunda iken; kırmızı ışık yanmıyor :/

Ben bunu yapınca kulaklıkta beyaz ışık birkaç saniye yanıp sönüyor şarj kutusunda iken; kırmızı ışık yanmıyor :/
Çalışmayan tarafta yanıyor mu ışık?Şarj kutusunu şarj edip birde öyle dene dostum düzeliyor öyle bir arkadaşımın başına geldi.Şarj olsun kutu sonra fiziksel tuşa basılı tutarak şarja koy sorunlu kulaklığı.Basılı tut yanana kadar ve biraz sert bas.Işığı kapama parmağınla ona dikkat et yanıp yanmadığını gör diye diyorum.

Kullanıcılar olarak bizde çok şaşırdık.Rica ederim.
Bende de sağ sol kulaklıklar birbirine bağımsız olan airdots var. bu sabah kullanmama rağmen akşamüstü sağ kulaklığım çalışmıyordu şimdi sizin yönteminizle denedim. birkaç denemeden sonra sanırım düzgün basabildim ve şu an şarj oluyor. Allah razı olsun çok teşekkür ediyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20210327_005633.jpg
    IMG_20210327_005633.jpg
    50 KB · Görüntüleme: 96
Bende de sağ sol kulaklıklar birbirine bağımsız olan airdots var. bu sabah kullanmama rağmen akşamüstü sağ kulaklığım çalışmıyordu şimdi sizin yönteminizle denedim. birkaç denemeden sonra sanırım düzgün basabildim ve şu an şarj oluyor. Allah razı olsun çok teşekkür ediyorum.
Rica ederim Allah sizden de razı olsun 🙏

Rica ederim. Sizden de razı olsun güle güle kullanın :)
Teşekkkürler gerçekten çok işe yaradı, esas yazan arkadaş kimse ona da teşekkürler..
Rica ederim. Güle güle kullanmanız dileğiyle:)

Rica ederim. Sizden de razı olsun güle güle kullanın :)

Rica ederim. Güle güle kullanmanız dileğiyle:)
benimde bir sorum olacaktı biraz hortlattık ama 2 hafta önce Xiaomi Earbuds 2 kulaklık aldım ancak bir zaman sonra sol kulaklık birkaç kere öttükten sonra kapanmaya başladı. Şarjı ise 10 şarj etmeye çalışıyorum kırmızı ışık yanıyor 1 dakika sonra Full olduguna dair beyaz ışık yanıyor. Ardından kapanıyor ve yine aynı döngüye giriyor cevap verirsen baya mutlu olurum

Benim de bir sorum olacaktı biraz hortlattık ama 2 hafta önce Xiaomi Earbuds 2 kulaklık aldım ancak bir zaman sonra sol kulaklık birkaç kere öttükten sonra kapanmaya başladı. Şarjı ise 10 şarj etmeye çalışıyorum kırmızı ışık yanıyor 1 dakika sonra Full olduguna dair beyaz ışık yanıyor. Ardından kapanıyor ve yine aynı döngüye giriyor cevap verirsen bayağı mutlu olurum.

Vallahi yalan olmasın konu hakkında bir bilgim yok. Ama dediğim resetleme işlemini yaptıktan sonra bırakın şarj olsun. 4 saat sonra falan deneyin açmayı. Yine aynı sorun olursa aldığınız yer ile iletişime geçin teknik servise gönderin.

Vallahi yalan olmasın konu hakkında bir bilgim yok. Ama dediğim resetleme işlemini yaptıktan sonra bırakın şarj olsun. 4 saat sonra falan deneyin açmayı. Yine aynı sorun olursa aldığınız yer ile iletişime geçin teknik servise gönderin.

Hocam benim sol kulakligi kutuya yerleştirince kırmızı ışık 1 saniye yanıyor ve sönüyor. Daha tepki gelmiyor. Dediğiniz gibi basılı tutarak kutuya yerleştirdim ama işe yaramadı. Bunu benim ne yapmam lazim?

Hocam benim sol kulakligi kutuya yerleştirince kırmızı ışık 1 saniye yanıyor ve sönüyor. Daha tepki gelmiyor. Dediğiniz gibi basılı tutarak kutuya yerleştirdim ama işe yaramadı. Bunu benim ne yapmam lazim?

Vallahi hiçbir bilgim yok hocam. Ben gördüğüm çözümü söyledim bende işe yaradı. Aldığınız yerde desteğe yazabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı