Xiaomi Airdots Sol Kulaklık Çalışmıyor

Çözümü basit çalışmayanı basılı tutarak şarj kutusuna koyun arkadaşımda da vardı çözdük umarım işinize yarar.(Alıntıdır)
Allah senden binbir türlü razı olsun kardeşim. Yemin ederim ecel terleri döktüm birşey oldu kulaklığa diye. Daha bugün aldım A101'den şükür sıkıntısı yokmuş.

Çözümü basit çalışmayanı basılı tutarak şarj kutusuna koyun arkadaşımda da vardı çözdük umarım işinize yarar.(alıntıdır)

Çok saçma ama düzeldi.
Çözümü basit çalışmayanı basılı tutarak şarj kutusuna koyun arkadaşımda da vardı çözdük umarım işinize yarar.(Alıntıdır)
Çok saçma ama işe yaradı

Benim sol kulaklığı kutuya koyunca 1 saniyeliğine yanıp sönüyor kırmızı ışık. Uzun basılı tutarak koydum ama sarj olmuyor hala. Aynı sorunu yaşayan var mı arkadaşlar?

Arkadaşlar benim de sol tarafta sorun var, sağdan eşleşme sesi geliyor fakat soldan herhangi bir şekilde ses gelmiyor. Sol kısma basınca video durdurma özelliği hala aktif. Acaba sol tarafta ses veren parçalar bozulmuş olabilir mi? Bu hatayla karşılaşan var mı?

Arkadaşlar benim de sol tarafta sorun var, sağdan eşleşme sesi geliyor fakat soldan herhangi bir şekilde ses gelmiyor. Sol kısma basınca video durdurma özelliği hala aktif. Acaba sol tarafta ses veren parçalar bozulmuş olabilir mi? Bu hatayla karşılaşan var mı?

Ben de aynı problemle karşılaştım fiziksel tuş çalışıyor ancak eşleştiği halde ses gelmiyor.

Allah senden binbir türlü razı olsun kardeşim. Yemin ederim ecel terleri döktüm birşey oldu kulaklığa diye. Daha bugün aldım A101'den şükür sıkıntısı yokmuş.
Rica ederim dostum sorunsuz bir şekilde kullanman dileğiyle😊
Dostum allah razı olsun sırf yardımın için siteye üye oldum. Sorunum çözüldü tekrar teşekkürler.
Senden de razı olsun dostum ne demek.Güle güle kullan :)

Bir süre önce Xiaomi Airdots aldım ve çok memnundum. Sesi vs çok iyiydi. Fakat son birkaç gündür sol kulaklığı şarj kutusuna koyduğumda kırmızı ışığı yanmıyor ve telefona bağlamaya çalıştığımda bağlanmıyor. Alalı 1 sene falan oldu ve hiç sıkıntı yokken bir anda böyle olmaya başladı. Nasıl çözebilirim?

Büyük ihtimalle kulaklığının şarj aldığı kısım kirlenmiştir bir kürdanla dikkatlice temizlersem sorun çözülür.

Geri
Yukarı