Xiaomi Earbuds ve Airdots farkı

DeğişikKız

Decapat
Selam herkese,
Öncelikle şunu sorayım bu Earbuds ile Airdots aynı şey mi oluyor kafam karıştı. Görünüşleri aynı

Bizim burda 2 mahalle aşağıda bir abi eşine Xiaomi Earbuds almış. Eşi bu ne böyle deyip kullanmamış bile. Neyse bu abi satıcakta bunu 100 dedi. 80'e anlaştık. Alayım mı sizce? 1 gün bile kullanılmamış. Kutuyu açıp çalışıyor mu çalışmıyor mu diye baktım dedi. Ses kalitesi falan nasıl diye sordum.O da çok iyi dedi. Almak istiyorum bunu. Yani ürünü de Sıfır sayabiliriz değil mi? Sizce almalı mıyım değer mi 80TL ye şu an kulaklığımda bozuldu.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@DeğişikKız, şu elamanların baktıklarına bakın.

Hocam kablo derdinden kurtulmak için alabilirsiniz. Müzik dinleme konusunda sizi tatmin eder. Ama berbat ötesi bir mikrofonu var. Telefonda konuşurken dışarıdaki sesler yüzünden karşı tarafı kanser edecek cinsten. Müzik dinlerim derseniz işinizi görür kablo karmaşasından iyidir.

Hocam kablo derdinden kurtulmak için alabilirsiniz. Müzik dinleme konusunda sizi tatmin eder. Ama berbat ötesi bir mikrofonu var. Telefonda konuşurken dışarıdaki sesler yüzünden karşı tarafı kanser edecek cinsten. Müzik dinlerim derseniz işinizi görür kablo karmaşasından iyidir.
Kulaklık telefona bağlıyken telefonun mikrofonuna ayarlayabiliyor muyuz

Şuan kullandığım kulaklık kendileri müzik dinlerken ses kalitesi tatmin edici kulakta kötü durmuyor fakat arkadaşın dediği gibi telefon görüşmesi yapamazsın. Fiyatına göre çok iyi bence. :)

Bir hafta kadar kullanıp airpods aldım hocam o kulaklığı da kız arkadaşıma hediye ettim. Airpodsta yapılıyor bahsettiğiniz ayar ama xiaomide yapılıyor mu sizin için sorup döneceğim

Edit: Yapılmadığını söyledi hocam ama siz çok güvenmeyin kendisinin pek teknolojiyle arası yoktur 😂
Kullanan başka arkadaşlar yardımcı olursa daha sağlıklı olur @RotasızBey

Dostum bende Iphone 6s var bende bluetoothla bağlıyken diğer kulaklığımı taktığım an bluetooth kulaklığı kapatıyor diğer kulaklığa geçiyor. Bu android'de olurmu bilemem tahminimce aynı şey ile karşılaşırsın.

Geri
Yukarı