Xiaomi Mİ 8 Alınır mı?

Crazyboy

Hectopat
Makaleler
1
Xiaomi Mİ 8 Alınır mı?
Alınırsa nereden alınmalı?
Kronik sorunları var mı?

Kullananlardan biri "bir süre sonra açma butonuna basıldığında ekran beyaz yanıp sönüyor, sonra geçiyor" demiş kronik bir sorun mu?

Kullananlar varsa anlatabilir mi? Bin bir türlü garanti servisi var en azından hangisi daha güvenilir? Önce bu bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim. Alacaklara da rehber olur.

Bunları cevapladıktan sonra 3300 TL kadar bütçe ile hangi telefonları önerirsiniz?
Telefon da dikkat ettiğim işlemcinin güçlü olması ve kronik bir sorunun olmamasıdır. Kamera ortalama olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım almıştı yaklaşık bir 5 ay önce falan gayet güzel bir telefon bence bende şuan MI6 128 GB var bu bile benim için yeterli hiç kasma yok telefonda ne yaparsan yap. Mı 8 için sorduğun sorulara gelirsek kronik sorun ile hiç karsilasmadi arkadaşım şuana dek. Migros ve vatan gibi yerlerden alırsan senin için sıkıntı olmaz garanti. Benim garanti servisim delta sorunsuz ekran değişimi parça değişimi yapıyorlar bir sıkıntı çıkarsa, çok memnun um.

Şuanda Xiaomi Mi 8 kullanıyorum. Cihazın herhangi bir kronik sorunu yok. Kamerası güzel. Herhangi bir kasma gibi şey de yok. Pil konusuna gelecek olursak normal şartlarda bir günü çıkarıyor fakat PUBG gibi oyunları oynadığında bir günü zor çıkarıyor.Suya ve toza dayanıklı olmaması cihazın kötü yanı. Alacak olursan Hepsiburada sitesinde Türkiye garantili olarak satılıyor. İthalatçı garantili arasında pek bir fark yok. Türkiye garantili olarak alırsan pek sıkıntı çıkmaz. O fiyatlarda genelde LG G7 Thinq öneriyorlar fakat eski telefonları kronik sorunlu olduğu için ben pek sıcak bakmıyorum. Karar senin.

Şuanda Xiaomi Mi 8 kullanıyorum. Cihazın herhangi bir kronik sorunu yok. Kamerası güzel. Herhangi bir kasma gibi şey de yok. Pil konusuna gelecek olursak normal şartlarda bir günü çıkarıyor fakat PUBG gibi oyunları oynadığında bir günü zor çıkarıyor.Suya ve toza dayanıklı olmaması cihazın kötü yanı. Alacak olursan Hepsiburada sitesinde Türkiye garantili olarak satılıyor. İthalatçı garantili arasında pek bir fark yok. Türkiye garantili olarak alırsan pek sıkıntı çıkmaz. O fiyatlarda genelde LG G7 Thinq öneriyorlar fakat eski telefonları kronik sorunlu olduğu için ben pek sıcak bakmıyorum. Karar senin.
Siz nereden almıştınız?
Kullandığınız model hangisi 64/128 ne kadar fiyata almıştınız?

Siz nereden almıştınız?
Kullandığınız model hangisi 64/128 ne kadar fiyata almıştınız?
Ben telefon ilk çıktığında Hepsiburada sitesinden ön sipariş ile ithalatçı garantili 64 GB telefonu 3100 TL'ye almıştım. Şuan dolar yüzünden daha pahalı. İthalatçı garantili alırsan 64 GB ve 128 GB arasında fiyat farkı yok ama Türkiye garantili alacaksan biraz değişiyor fiyatları. 128 GB ithalatçı garantili senin bütçe civarlarında galiba.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kronik sorundan kastım buydu bu sorun nadir bir sorun mudur? YouTube’da “Mi8 Screen Problem”yazınca çıkıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kronik sorundan kastım buydu bu sorun nadir bir sorun mudur? YouTube’da “Mi8 Screen Problem”yazınca çıkıyor.
Bende böyle bir sorun yok.

Hocam Mi8 Gayet başarılı cihaz ama biraz eski kalıyor. Mi8 yerine lg g7 veya galaxy a70 modellerine yönelebilirsiniz. Lg g7 modellerinde okuduğum ve kullanıcı yorumlarını okuduğuma göre herhangi bir kronik ariza bulunmuyor. Ayrıca cihazda çok başarılı kamera paketi ve çok kullanışlı pro mod bulunmakta. Batarya Yönünden A70 modeli daha başarılı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı