Xiaomi Mi 8 Lite vs Huawei Mate 20 LITE vs Asus Zenfone 5

X-frost

Hectopat
Daha fazla  
Telefon alacağım fakat bu üçü konusunda kararsız kaldım. Benim istediğim hızlı olması. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum. Xiaomi Mi 8 Lite 64 GB, Huawei Mate 20 LITE 64 GB, Asus Zenfone 5.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben hızlı olmasını isterim ve servisle tekrar uğraşmak istemiyorum. Arkadaşlar görüş ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Ben hızlı olmasını isterim ve servisle tekrar uğraşmak istemiyorum. Arkadaşlar görüş ve düşüncelerinizi bekliyorum.
Hız bakınmından sayısal farklar var kullanımda aradaki fark anlaşılmaz Mi 8 Lite ihtilatçı garantili sıkıntı.

Eğer performans önemli ise Honor Play alınmalı Kamera günü çıkarır seviyede olsada performansta fiyatının en iyisi.

Redmi Note 7 var ona da bakmış mıydınız ?
Bakmamıştım o telefona şimdi baktım. Telefon iyide biraz iyi bir şey almak istiyorum servisle ilgili daha önce çok sıkıntı yaşadım, biraz paraya bayılcaz artık. Bu üçünü gözüme kestirdim hayırlısı olur umarım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı