Xiaomi Mi mix 18k güncel mobil oyunları oynatır mı?

Hayır dediğim FPS değerlerini kesin olarak verecek bir telefon bu.

Yok bu arkadaş tutturmuş bir 30 FPS sevdasına. Çıktığı zamanın amiral GE misin telefonunu yerden yere vurdu. Çıldıracağım. Bir de bilmiş bilmiş üstten konuşmasına tutuldum. Hayır insan gibi tartışsak eyvallah da sürekli bir egolu tavırları var. Neyse konunun özü yine söylüyorum, çok rahat bir şekilde her oyunu oynatır o telefon. Sorun da çıkmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese cevapları için teşekkürler. Tartışmasanız iyiydi 😅. Herkesin verdiği cevapların ortalamasını alıp şu sonuca ulaştım: Bana ortalama bir oyun deneyimi sunabilecek. Ne çok iyi ne çok kötü. Herkese teşekkürler.

İlk çıktığı zamanlarda 1800 TL'ye satılan Xiaomi Redmi Note 7 bile bundan daha iyi bir işlemcisi var. Az araştırıpta yorum yazın emojileri boşa atmıyorum.

Emojilerin hepsi boşa, eski bir mesaja cevap yazmam ama verdiğin bilgiler yanlış.

Grafik performansı ve genel anlamda performans olarak SD821 önde, hem de çok önde.

Bugün eline alsan çok yavaş olduğu için çöpe atacağın Redmi Note 7 işlemcisini cahilce övmüşsün.

SD 821 2023 yılında QHD+ bir ekrana sahip telefonda yeterince hızlı ve orta segment telefonlar kadar performanslı, çünkü bir amiral.

Screenshot_20230618-152407.png

Screenshot_20230618-151912.png

Geri
Yukarı