Xiaomi Mi Stick 4K veya Full HD alınır mı?

Bütçe
700-900 TL

Leon Dayı

Hectopat
Makaleler
9
Yer
İstanbul, Türkiye
Xiaomi Mi Stick 4K veya Full HD alınır mı? Arçelik 2015'te alınmış Smart TV (A40-LW-8376) var, uyumlu mudur? Ayrıca bu kumanda takılı iken (D-Smart uydu kullanıyoruz) TV kanalları da izlenebiliyor değil mi? TV 4K desteklemiyorsa Full HD olanını mı almamız gerekiyor?

Xiaomi Mi Stick 4K veya Full HD alınır mı? Arçelik 2015'te alınmış Smart TV (A40-LW-8376) var, uyumlu mudur? Ayrıca bu kumanda takılı iken (D-Smart uydu kullanıyoruz) TV kanalları da izlenebiliyor değil mi? TV 4K desteklemiyorsa Full HD olanını mı almamız gerekiyor?
Alınır. HDMI girişi olan tüm ekranlarda kullanılabilir, monitör ve televizyon gibi. TV kanallarını izleyebiliyorsunuz, uydu alıcısına kanalları yükler gibi yüklemeniz lazım cihaza, yada D-Smart GO uygulamasını indirip uygulamadan direkt olarak kullanabilirsiniz. TV 4K değilse Full HD yeterli olur.
Ben Philips Android TV kullanıyorum, TV Plus uydum var ama onun yerine TV Plus uygulaması yüklü, onun üzerinden izliyorum.

Hocam TV Full HD destekli. Full HD olanı alın aynı anda TV izleyebilirsiniz ve Mi Stick'e geçip TV'yi Android TV yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı