Xiaomi Mi9 SE vs Xiaomi Mi 9T

Karais

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu iki telefondan hangisini almak mantıklı olur? Benim için öncelik kamera. Fiyat önemsiz.
Not: Lütfen başka telefon önerisi yapmayın bana sadece bu ikisinden bir tanesi lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu iki telefondan hangisini almak mantıklı olur? Benim için öncelik kamera. Fiyat önemsiz.
Not: Lütfen başka telefon önerisi yapmayın bana sadece bu ikisinden bir tanesi lazım.
Merhaba kamera olarak ikisi de birbirine yakın ancak Mİ 9T'nin kamerası biraz daha iyi gibi işlemci ve batarya olarak da Mi 9T daha önde şahsen deneme imkanınız varsa ikisini de deneyerek farkı görebilirsiniz ama yerinizde olsam Mİ 9T alırdım ayrıca Mİ 9T nin arka tasarımı da oldukça hoş.

Fiyat önemsiz demişsiniz ama Samsung S10E ve P30 kamerası daha iyi.

Bütçeyi aşıyorsa kamera olsun performans olsun önde olan LG G7 alınabilir LG G7 tek eksisi pili 3000 mAh olması.

O fiyata Snapdragon 712 ve Snapdragon 730 kullanan telefon alınmaz. 3000-4000 TL telefon alınıyorsa en az Snapdragon 845 gücünde olmalı birde performans sadece oyun olarak bakmayın.

Fiyat önemsiz demişsiniz ama Samsung S10E ve P30 kamerası daha iyi.

Bütçeyi aşıyorsa kamera olsun performans olsun önde olan LG G7 alınabilir LG G7 tek eksisi pili 3000 mAh olması.

O fiyata Snapdragon 712 ve Snapdragon 730 kullanan telefon alınmaz. 3000-4000 TL telefon alınıyorsa en az Snapdragon 845 gücünde olmalı birde performans sadece oyun olarak bakmayın.
Evet sizde haklısınız o fiyata Mate 10 Pro da alınabilecek modeller arasında.

Mate 10 Pro işlemci olsun ekran gövde oranı olsun alınacak bir telefon değil artık eskidi sayılır 2500 TL civarı olsa düşünebilir.
Mate 20 Pro çıktığı için eskiyen bir telefon olarak görülüyor gayet güzel bir telefon kullanan insanların yorumları da bunu kanıtlar nitelikte ekran gövde oranını konusunda haklısınız ama aşırı bir kalınlık yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı