Xiaomi MIUI 12.0.4 çıktı ve sorunlar düzeltildi mi?

Çok teşekkür ederim. Telefonu aldığımdan beri araştırıyorum. Ama aradığım kişiyi yani sizi ancak buldum. Çok sağ olun.
İyi forumlar.

Hocam her yeni güncelleme olan sorunları düzeltme, açıkları kapatma ve daha stabil çalışan bir makine olsun diye yapılır, ben her birini indirdim hiçbir sıkıntı olmadı. Sadece bildiğim bir şey varsa garantili olmayan yurt dışından gelen cihazlarda güncelleme sonucunda IMEI atabilmek için yüklenen rootu resetleyip, orijinal haline dönebiliyor. Böyle bir sıkıntın yoksa güncellemeler sıkıntı yaratmaz.

Sağ olun hocam ben yinede şarjım bitmeden ister istemez idare edebiliyorum ve illaki bir gün kapanacak bu telefon. O zaman yüklenmiş olur. Küçük de olsa bir riske girmek istemem.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Fakat geçtiğimiz günlerde telefon 12.0.2'yken 12.0.3'e güncellemesi için telefona indirmiş fakat pil kullanım ve dolum sürelerinde sıkıntı yaşandığını, kimsenin güncellemeden memnun kalmadığını söyleyen insanlar var. Ben de o güncellemeyi reset atıp kurmamıştım ve şu anda Ultra güç tasarrufu modunda ve hızlı şarj olarak en fazla 45 dk içinde dolduruyor. Ve dün gece 12.0.4 güncellemesi çıkmış yükleyenler varsa sorunlar düzeltildi mi veya ben güncellemeli miyim?
Xiaomi Redmi Note 9 Pro kullanıyorum. Fakat geçtiğimiz günlerde telefon 12.0.2'yken 12.0.3'e güncellemesi için telefona indirmiş fakat pil kullanım ve dolum sürelerinde sıkıntı yaşandığını, kimsenin güncellemeden memnun kalmadığını söyleyen insanlar var. Ben de o güncellemeyi reset atıp kurmamıştım ve şu anda Ultra güç tasarrufu modunda ve hızlı şarj olarak en fazla 45 dk içinde dolduruyor. Ve dün gece 12.0.4 güncellemesi çıkmış yükleyenler varsa sorunlar düzeltildi mi veya ben güncellemeli miyim?
Bende redmi not 9 pro kullanıyorum ama benimki halen daha 12.0.2 güncelleme ne zaman gelir
Bende redmi not 9 pro kullanıyorum ama benimki halen daha 12.0.2 neden güncelleme gelmedi.

Bende Redmi not 9 Pro kullanıyorum ama benimki halen daha 12.0.2 güncelleme ne zaman gelir?
Bende Redmi not 9 Pro kullanıyorum ama benimki halen daha 12.0.2 neden güncelleme gelmedi.

Hocam bilmiyorum ne zaman geleceğini fakat bildiğim şey şu;
Telefon eğer yurt dışı üretimli ise yani ithalatçı garantili, yurtdışından gelme vs.
hangi ülkeden aldıysanız o güncelleme o ülkeye geldiği zaman sizin telefonunuza gelir. Türkiye'ye gelen güncelleme Japonya'ya henüz gelmemiş olabilir.
Ben de korkudan güncellemiyorum zaten telefonu aldığımdan beri 1 kere kapandı ve onda da güncellemeyi yapmamış :D. Açıkcası çok da gerek yok ileride geldiği zaman güncellersiniz. Bende olduğu halde böyle kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı