Xiaomi Note 13 Pro Plus kamerası Note 13 Pro 5G'den daha kötü çekiyor

LOXMAN34

Yoctopat
Daha fazla  
Benim Note 13 Pro Plus'ım solgun ve bulanık fotoğraf çekerken arkadaşımın Note 13 Pro 5G'si benimkinden daha net ve canlı resim çekiyor. Kamera ayarlarımız ekran ayarlarımız bire bir aynı. Nasıl düzeltebileceğimizi bilen babayiğit var mı?

Benim Note 13 Pro Plus'ım solgun ve bulanık fotoğraf çekerken arkadaşımın Note 13 Pro 5G'si benimkinden daha net ve canlı resim çekiyor. Kamera ayarlarımız ekran ayarlarımız bire bir aynı. Nasıl düzeltebileceğimizi bilen babayiğit var mı?
Ne bekliyorsun Redmi cihazdan? Mi serisi falan olsa anlarım...

Redmi serilerinde modeller arası fark gerçekten dengesiz.

Artı -2 Eksi
Yazilim surumleriniz ayni mi?

Benimki 14.0.2, arkadaşın 14.0.8.0.

Kanka YouTube'dan baktım, Pro Plus daha iyi kamera performansı veriyordu. Aldık, 13 Pro daha net çekiyor. Anlamadım benim telefonda mı sorun var acaba? Tüm ayarlarımız aynı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptım olmadı.

HyperOS yükleyip deneyin. HyperOS geldi telefona.

Bir araştırın soruşturun da öyle yorum yapın hocam. Boş boş yorum yapmışsınız. Dediğiniz tamamen hatalı. İllaki Xiaomi'yi kötüleyeceksiniz. İki telefon da da aynı kamera kullanılıyor.

Bir araştırın soruşturun da öyle yorum yapın hocam. Boş boş yorum yapmışsınız. Dediğiniz tamamen hatalı. İllaki Xiaomi'yi kötüleyeceksiniz. İki telefon da da aynı kamera kullanılıyor.

Kanka Hyper OS güncellemesi gözükmüyor bende. Sebebini bilen var mı? MIUI 14.0.2 global yazıyor.

Xiamoi Mi 9 Se kullanıyorum? :D Redmi ve Mi serisini çok kullandım aklı başında kamera istiyorsanız eski bile olsa Mi serisi alacaksınız...

Bir de mümkünse Samsung sensör - Snapdragon işlemci kullanan Xiaomi cihazlarda.

Geri
Yukarı