Xiaomi Poco serisi nasıldır?

kaaann

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, Xiaomi Poco serisini her yerde duymaya başladım. Bir taraf alın diyor ama bir taraf almayın diyor. Şimdilik satın almayacağım ama ileride işime yarayabilir diye düşünüyorum. Hem uygun fiyatlı hem de oyun için ideal olduğunu düşünüyorum. Kısaca nasıl bir telefon, sizin görüşleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Xiaomi POCO serisini her yerde duymaya başladım. Bir taraf alın diyor ama bir taraf almayın diyor. Şimdilik satın almayacağım ama ileride işime yarayabilir diye düşünüyorum. Hem uygun fiyatlı hem de oyun için ideal olduğunu düşünüyorum. Kısaca nasıl bir telefon, sizin görüşleriniz neler?

Hocam modele bakmak daha doğrusu.
Genel olarak çoğunda yazılım sıkıntı.
Bütçenizi ve önceliklerinizi öğrenebilir miyim?

Merhaba, Xiaomi POCO serisini her yerde duymaya başladım. Bir taraf alın diyor ama bir taraf almayın diyor. Şimdilik satın almayacağım ama ileride işime yarayabilir diye düşünüyorum. Hem uygun fiyatlı hem de oyun için ideal olduğunu düşünüyorum. Kısaca nasıl bir telefon, sizin görüşleriniz neler?

Eğer günlük telefonun kullanımınızın %75-80'ini oyunlar oluşturmuyor ise alınmaz.
Günlük işler için alan kullanıcıyı yazılım ve kamera konusunda hem pişman hem kanser eder kendisi.
Ama oyun oynamak için alanlara gayet iyi bir tercihtir kendisi.

https://www.hepsiburada.com/poco-x3-pro-8-gb-ram-256-gb-poco-turkiye-garantili-pm-HBC000005NHCL
bu model gözüme çarptı
Eğer günlük telefonun kullanımınızın %75-80'ini oyunlar oluşturmuyor ise alınmaz.
Günlük işler için alan kullanıcıyı yazılım ve kamera konusunda hem pişman hem kanser eder kendisi.
Ama oyun oynamak için alanlara gayet iyi bir tercihtir kendisi.
Genelde oyun için ama YouTube internet ve dersler için de kullanacağım

https://www.hepsiburada.com/poco-x3-pro-8-gb-ram-256-gb-poco-turkiye-garantili-pm-HBC000005NHCL
Bu model gözüme çarptı.

Genelde oyun için ama YouTube internet ve dersler için de kullanacağım.

Ders, YT, int kullanımında büyük ihtimalle midenizi bulandırır POCO serisi.
Realme 7 Pro öneririm onun yerine.(oyunlarda 90+ FPS gibi bir derdiniz yoksa son derece tatmin edici bir performansa sahip)

Ya da bütçenizi biraz daha arttırabilirseniz;
Oppo Reno 4 ya da
Samsung A52 alabilirsiniz.
(Bana göre Samsung daha mantıklı bu durumda)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı