Xiaomi POCO X3 NFC alınır mı?

Ben 3550 TL'ye Realme 7 Pro aldım. POCO X3 çok ağır ve yazılımı berbat. Eski telefonum Redmi Note 4 MIUI 11 var beni 2-3 kere delirtti. Yarın gelicek Pro'nun fiyatı şuan 3700 TL. POCO fanlarının yorumunu okudum. Sanırsın dünyanın en iyi telefonu. Yorumlarını okudum POCO alasım geldi öyle övmüşler telefonu. Hardware Plus'da bir kadın POCO'yu kötüledi diye beğenmedi diye kadını linçlemişler.

Ben 3550 TL'ye Realme 7 Pro aldım. POCO X3 çok ağır ve yazılımı berbat. Eski telefonum Redmi Note 4 MIUI 11 var beni 2-3 kere delirtti. Yarın gelecek Pro'nun fiyatı şu an 3700 TL. POCO fanlarının yorumunu okudum. Sanırsın dünyanın en iyi telefonu. Yorumlarını okudum POCO alasım geldi öyle övmüşler telefonu. Hardware Plus'da bir kadın POCO'yu kötüledi diye beğenmedi diye kadını linçlemişler.

Hocam öncelikle hayırlı olsun, POCO'yu eline alıp inceletip aldıran mı dersiniz yazılımına şahane diyen mi hepsi bu konuda.
Arkadaş artık tükendiği için küfür etti cezasını da yedi benim içimin yağları da eridi.
Realme 7 Pro alınır Şu anki fiyatlara bakarsak, POCO falan değil.

Hocam öncelikle hayırlı olsun, POCO'yu eline alıp inceletip aldıran mı dersiniz yazılımına şahane diyen mi hepsi bu konuda.
Arkadaş artık tükendiği için küfür etti cezasını da yedi benim içimin yağları da eridi.
Realme 7 Pro alınır Şu anki fiyatlara bakarsak, POCO falan değil.
Takmayın hocam anlıyorum sizi. Mesala ben bu Xiaomi telefonu aldığım zaman bilgim yoktu. Herkes övüyordu mesala ben aldım. Ben de her yerde övdüm. Evet Xiaomi donanım konusunda bir numara ama şu yazılımı çözemedi. Telefonum geçen bildiğiniz kilitlendi. Ekran kaydı alamadım 2-3 kere oldu bu. Telefon desen çizilen yerde dokunmatik çalışıyor ama açılınca çalışmıyor. Kurtulduğumu düşünüyorum. Realme UI daha stabilmiş. Deneyeceğiz.

Telefonu 7 Ocak'tan beri kullanıyorum. Oyun ve kamera performansı mükemmel. Yazılımı hayatımda gördüğüm en berbat yazılım ama. Güncelleme geliyor ama değişmiyor hiçbir şey. Telefon bazenleri arayüzdeyken kendi kendine takılıyor. Yeniden başlatıyorum düzeliyor. Ama yazılım anlamında kesinlikle geliştirilmesi lazım.

2. el POCO X3 NFC alacağım Roblox ve PUBG gibi oyunlarda kasar mi oyun ıçın başka telefon önerir misiniz ya da bütçem 6000.

2. el POCO X3 NFC alacağım Roblox ve PUBG gibi oyunlarda kasar mi oyun ıçın başka telefon önerir misiniz ya da bütçem 6000.
6000TL bütçeye bu telefonu almayın hocam, geçen ay abime aldık 128 6 versiyonu 3200TL verdik. Sizin bütçenize göre 2.elden POCO F2 Pro, POCO F3, POCO X3 Pro, Mi 10T gibi canavar işlemcili telefonlar alınabilir.

6000TL bütçeye bu telefonu almayın hocam, geçen ay abime aldık 128 6 versiyonu 3200TL verdik. Sizin bütçenize göre 2.elden POCO F2 Pro, POCO F3, POCO X3 Pro, mi 10t gibi canavar işlemcili telefonlar alınabilir.

Kanka yorumun için çok sağ ol ama ben sarı siteden falan almak istemiyorum Trendyol'da oyun için alabileceğim bir şey yok mu diğer sitelerde olabilir.

6000TL bütçeye bu telefonu almayın hocam, geçen ay abime aldık 128 6 versiyonu 3200TL verdik. Sizin bütçenize göre 2.elden POCO F2 Pro, POCO F3, POCO X3 Pro, mi 10t gibi canavar işlemcili telefonlar alınabilir.

Söylediğin telefonların 2.el satılmıyor ve 10.000 TL'den aşağı değiller.

Kanka yorumun için çok sağ ol ama ben sarı siteden falan almak istemiyorum Trendyol'da oyun için alabileceğim bir şey yok mu diğer sitelerde olabilir.
2.el için sahibindenin üstüne site tanımıyorum ben, trendyol gibi yerlerde satılan 2.el telefonlar gereksiz pahalı oluyor.
Buna bakabilirsin bütçeni biraz aşıyor ama garantili ve sıfır yani oyun performansı konusunda X3 NFC ile aynı diyebilirim ben çok oyun oynamam Genshin İmpact giriyorum telefonda ve Note 10S X3 NFC'den daha iyi bir performans veriyor.

Söylediğin telefonların 2.el satılmıyor ve 10.000 TL'den aşağı değiller.
Sarı sitede hepsini bulabilirsiniz. Her modelden 1 tane ilan bırakıyorum.

Geri
Yukarı