Xiaomi POCO X3 NFC alınır mı?

Kendisi PUBG için almıştı.
Config, GFX Tool vb kullanmamasına rağmen şu an telefon ana menüde bile aşırı kasıyor ve CoC gibi oyunlarda bile tabiri caizse cehennem ateşine dönüyor telefon.
Ana menüde kasma MIUI yüzünden diyoruz ama oyunlardaki ısınma ve kasmanın bir açıklaması yok.
Servise yolladı cihazda donanımsal bir sorun yok diyerek geri yolladılar.
Ama kuzenim 2 aydır güncelleme yapmadığını söylüyor ve sorun 1 ay önce falan başlamış.
(Sıfırladı 2 3 sefer düzelmedi. Şu an ROM atmayı düşünüyor)

Anladım, teşekkür ederim.

Şubat ayından beri kullanıyorum, kalın ve ağır olması dışında henüz bir sorun yaşamadım.

Kamerasından memnun musunuz peki?

2 hafta önce Realme 7 aldım ve telefon tam bir F/P. Bataryası gayet iyi ortalama 9 saat sosyal medya kullanımına dayanıyor. Hızlı şarj özelliği ile %20'den %100'e 40 dakikada rahat çıkıyor. Kamerasıda gayet başarılı özellikle gece modunu çok beğendim. POCO X3 NFC günlük kullanım için ideal bir telefon değil ne cebinize rahat girer ne de elinizde düzgün durur. POCO X3 sadece çok oyun oynanıyorsa alınmalı bence.

2 hafta önce Realme 7 aldım ve telefon tam bir F/P. Bataryası gayet iyi ortalama 9 saat sosyal medya kullanımına dayanıyor. Hızlı şarj özelliği ile %20'den %100'e 40 dakikada rahat çıkıyor. Kamerasıda gayet başarılı özellikle gece modunu çok beğendim. POCO X3 NFC günlük kullanım için ideal bir telefon değil ne cebinize rahat girer ne de elinizde düzgün durur. POCO X3 sadece çok oyun oynanıyorsa alınmalı bence.
Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Çok fazla fotoğraf çeken biri değilim fakat beni idare ediyor, dediğim gibi fotoğraf gurmesi olmadığım için bana iyi geliyor da olabilir.
Şarj performansı bayağı iyi bu arada.
Anladım tesekkür ederim.

Cihazı PUBG için oynuyorum. FPS'e çok önem veren biriyim. Performansı fiyatına göre normal. Bataryası ve kamerasında fazlasıyla memnunum (örnekler bırkatım). Sabah kesintisiz tam parlaklıkta 4 saat PUBG oynadım şarjım %90'dan, %20'ye düştü. 120 Hz statik şekilde kullandığımdan dolayı 4 saat süre alabildim. Oyunda 90 FPS Config var ve FPS genel olarak 40 ila 80 arası dalgalanıyor genel olarak 70-60 arası. Sosyal medya için kullanacaksanız 120 Hz açık şekilde, 8 saat Instagram, YouTube, WhatsApp gibi mesajlaşma platformlarında takıldım. Yakın zamanda Razer Custom ROM'una geçmeyi düşünüyorum. Telefonun tasarımı yani kabalığı dışında sorununuz yoksa kesinlikle tavsiyemdir.

Görseller:
Stock ROM - Android 11, MIUI 12.0.1.0
Screenshot_2021-07-15-20-04-50-054_com.miui.securitycenter.jpg

Screenshot_2021-07-15-20-11-55-806_com.miui.gallery.jpg

Dediğim gibi. Kamera ve performansından memnunum. Eğer kabalığı sizin için sorunsa maalesef. Bu telefonu tercih etmemelisiniz.

Edit: Kılıfla kullandığımda daha kalın oluyor fakat yine güzel görünüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazı PUBG için oynuyorum. FPS'e çok önem veren biriyim. Performansı fiyatına göre normal. Bataryası ve kamerasında fazlasıyla memnunum (örnekler bırkatım). Sabah kesintisiz tam parlaklıkta 4 saat PUBG oynadım şarjım %90'dan, %20'ye düştü. 120 Hz statik şekilde kullandığımdan dolayı 4 saat süre alabildim. Oyunda 90 FPS Config var ve FPS genel olarak 40 ila 80 arası dalgalanıyor genel olarak 70-60 arası. Sosyal medya için kullanacaksanız 120 Hz açık şekilde, 8 saat Instagram, YouTube, WhatsApp gibi mesajlaşma platformlarında takıldım. Yakın zamanda Razer Custom ROM'una geçmeyi düşünüyorum. Telefonun tasarımı yani kabalığı dışında sorununuz yoksa kesinlikle tavsiyemdir.

Görseller:
Stock ROM - Android 11, MIUI 12.0.1.0
Eki Görüntüle 1108636
Eki Görüntüle 1108640

Dediğim gibi. Kamera ve performansından memnunum. Eğer kabalığı sizin için sorunsa maalesef. Bu telefonu tercih etmemelisiniz.

Edit: Kılıfla kullandığımda daha kalın oluyor fakat yine güzel görünüyor.
Kalınlıgın hicbir önemi yok teşekkür ederim ayrıntılı bilgiler ve görseller için.

Geri
Yukarı