Xiaomi POCO X3 NFC, Fastboot ekranından çıkmıyor

Tamam ROM kurulmuş, o hata bl açık diye gösteriyor.

Bunu indirip arşivden çıkar. İmg olan dosyanın adını sadece TWRP yap. Telefonu Fastboot moduna alıp dosyayı ADB'nin olduğu klasöre attıktan sonra CMD'ye aşağıdaki kodu yaz.
Fastboot flash recovery TWRP. İmg.

Aslında ROM kurulmamış, göründüğü üzere 5 saniye geçmiş üstünden.

Cihazı kendi MI hesabını ile mi Unlock ettin?

Mi Flash sürümünü değiştirmeyi dene, Fastboot ROM versiyonunu değiştirmeyi dene.

Aslında ROM kurulmamış, göründüğü üzere 5 saniye geçmiş üstünden.

Cihazı kendi MI hesabını ile mi Unlock ettin?

Mi Flash sürümünü değiştirmeyi dene, Fastboot ROM versiyonunu değiştirmeyi dene.
Evet hocam Unlock işlemini Mi hesabı ile yaptım

Farklı farklı miflash sürümlerini de denedim hatta nadir bulunan 64bit sürümü ile de denedim yine de çözüm olmamıştı ama tekrardan aynı işlemler çözüm olur dersen deneyebilirim

Evet hocam unlock işlemini mi hesabı ile yaptım.

Farklı farklı Mi Flash sürümlerini de denedim hatta nadir bulunan 64 Bit sürümü ile de denedim yine de çözüm olmamıştı ama tekrardan aynı işlemler çözüm olur dersen deneyebilirim.

Attığın ekran görüntüsünde 5 saniye işlem yapmış ve hata vermiş. O kadar kısa sürmez ROM atması. Eğer başarılı bir şekilde ROM atarsan cihazın blsini kitleyip açmayı deneyebilirsiniz. Mi hesabını üstünüze kayıtlı ile yine Fastboot'a girip bl açılabilir.

Attığın ekran görüntüsünde 5 saniye işlem yapmış ve hata vermiş. O kadar kısa sürmez ROM atması. Eğer başarılı bir şekilde ROM atarsan cihazın blsini kitleyip açmayı deneyebilirsiniz. Mi hesabını üstünüze kayıtlı ile yine Fastboot'a girip bl açılabilir.
Hocam telefonu kapatıp açınca rom flashlama da çıkan sorun gitti ve işlem şuan aşağıdaki gibi ilerliyor. Ayrıca 64bit sürümü ile devam ediyorum işlemlere

Hocam rom atma işlemi başarı oldu. Şimdi bl yi nasıl kilitleyip açabilirim o konuda bilgim yok açıkçası

Dosya Ekleri

• rominstall.jpg
    rominstall.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Bootloader kilidini tekrar açın hocam cihazın.

Stok ROM'da olan "boot.img" dosyasını fastboot boot boot.img ile deneyin.

Bootloader kilidini tekrar açın hocam cihazın.

Stok ROM'da olan "boot.img" dosyasını fastboot boot boot.img ile deneyin.
Hocam bootloader kilidi açma işleminde şöyle bir hata alıyorum. Anladığım kadarıyla telefonu görmüyor galiba ne yapmam gerekiyor

Dosya Ekleri

• hata1.jpg
    hata1.jpg
    70,8 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı