Xiaomi Poco X3 NFC telefona MIUI dışında bir arayüz yapılır mı?

Makaleler
15
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar MIUI'den yıldım. Arayüz değiştirebilir miyim? Telefon değiştirmek istemiyorum. Yapamıyorsak telefonu alalı 3 ay oldu. Ben bu telefonu istediğim gibi iade edemez miyim? Telefon durduk yere renkleri bozuyor. Daha demin üst göstergeler buga girdi. Birbirlerinin üzerine bindiler. Telefona arada droplar giriyor.

Son düzenleme:
Maalesef, üzerinden kaç ay geçmiş. Ayrıca genelde sım kartı takılmış cihazlar iade alınmıyor.

Artık galiba mümkün değil sinirden büktüm telefonu geri eski haline getirdim. Telefonun açma düğmesi göçtü yerinden çıkardım.

Sizce bir sıkıntı çıkarır mı?

Dosya Ekleri

• IMG-20201224-WA0000.jpg
    IMG-20201224-WA0000.jpg
    346,3 KB · Görüntüleme: 136
Artık galiba mümkün değil sinirden büktüm telefonu geri eski haline getirdim. Telefonun açma düğmesi göçtü yerinden çıkardım.

Sizce bir sıkıntı çıkarır mı?
Amacınızı pek anlamadım. Sırf yazılım yüzünden telefonu bükmeniz biraz saçma olmuş. Bataryaya zarar geldiyse sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum.

Amacınızı pek anlamadım. Sırf yazılım yüzünden telefonu bükmeniz biraz saçma olmuş. Bataryaya zarar geldiyse sıkıntı çıkabilir diye düşünüyorum.

Yok ondan değil. Telefonun ekran rengi değişip duruyor. Bir de çok donuyor tam PUBG ortasın da bir sinirle büktüm. Telefoncuya göstermeli miyim?
O kadar deli değilim🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı