Xiaomi Poco X3 PRO incelemesi

Hocam yoksa siz TikTok'ta PUBG videoları çekip ünlü olmaya çalışan çocuklardan mısınız
Sadece incelemeye koymak için PUBG indirdim. Hatta indirmedim, telefonda PUBG kurulu geliyor. O kadar iddialı

AMOLED ekran ve kamera güzel artılar olsada gündelik kullanımda dahi çipsetler arasında ki fark hissediliyor gerçekten. A52S modeli 5000 lira civarındaydı iki buçuk ay önce onda 778G vardı ve gerçekten 720G'ye göre iyi bir işlemciydi ama A52'yi bu fiyat segmentinde alır mıyım sanmam. Hatta bunun için tavsiye konusu açmıştım ve bütçem doğrultusunda A52 modeli tavsiye edilmişti. Kasada olan açılma sorunları nedeniyle vazgeçmiştim. 5G modeli ve S modelinde aynı sorunlar var mı bilmiyorum ama A52S'in fiyatı uçmasaydı X3 Pro yerine gerçekten tercih edilebilir bir modeldi donanımdan biraz feragat edilerek AMOLED ekran ve her anlamda daha iyi arayüz ile.

Telefon genel olarak çok güzel zaten hani bu fiyata Xiaomi dışında hiçbir telefon markası böyle donanımlı bir telefon sunamaz. Hep söylerim Xiaomi kalitelidir.

Telefon genel olarak çok güzel zaten hani bu fiyata Xiaomi dışında hiçbir telefon markası böyle donanımlı bir telefon sunamaz. Hep söylerim Xiaomi kalitelidir.

Kalite ve özellik farklı şeyler ama. Özellik çok iyi kalite kötüyse ne anladım bu işten.

Güncelleme;

PUBG'de Ultra HD yapmak için ek içerik indirmek gerekiyormuş. Onu indirip tekrar oynadım. Ortalama 45-50 FPS, en düşük 41 FPS gördüm. Bu fiyattaki bir ürün için bence 4K ultra PUBG'yi kasmadan oynayabilmek çok güzel.

Aynı telefonu şu an Android 12 ile kullanıyorum ve aşırı hızlı. Bataryası, çöp MIUI arayüzüne göre 5 kat daha iyi. 7 saatte MIUI da biten batarya Android 12 ile neredeyse 13 saat bir ekran süresi alıyor. Eğer telefonu rootlayıp kontrast oranını telefon her açıldığında otomatik olarak iki katına çıkaran Magisk modülünü kullanır iseniz doygun renk stiline bile gerek kalmadan hatta ondan bile daha iyi sonuçlar elde edersiniz. Son olarak şunu söyleyeyim hızlı şarj gerçekten tam 59 dakikada oluyor ve çözümü de yine Magisk üzerinden basit bir ayar ile geçiyor. Ses ve ekran tepkimesini de düzelttim yine. Herkese iyi forumlar.

Hocam hortlatıyorum ama akıcı ayarda 90 FPS desteği var mı PUBG'de?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…