Xiaomi Redmi 11 alınır mı?

Bütçe
9000
Samsung severim ama her durumda Samsung önerecek kadar fanı değilim, Redmi Note 12 Pro 5G ile kıyaslayabilirsin ama Redmi Note 11 Pro ile kıyaslayıp daha iyi demen senin fan olduğun gösteriyor.

Ayrıca A34 5G gibi bir telefon varken aynı fiyatta Redmi Note 12 Pro 5G alınmaz kesinlikle.

Kesinlikle daha iyi Note 12 Pro 5G.

Yok hocam öyle bir şey alınır.

Büyük ihtimalle kendin kullanıyorsun. Redmi serisine ve a serisine yazılımsal ve donanımsal önem hiçbir zaman verilmedi ve verilmeyecektir. Amacı ucuzluk olan serinin özel ürünleri dışında orta seviye veya uzun ömürlü performans beklemek yanlış olacaktır ama kendi görüşüm tabii ki. Sizin görüşünüze saygım sonsuz. :)

Büyük ihtimalle kendin kullanıyorsun. Redmi serisine ve a serisine yazılımsal ve donanımsal önem hiçbir zaman verilmedi ve verilmeyecektir. Amacı ucuzluk olan serinin özel ürünleri dışında orta seviye veya uzun ömürlü performans beklemek yanlış olacaktır ama kendi görüşüm tabii ki. Sizin görüşünüze saygım sonsuz. :)

Redmi kullanmıyordum Samsung kullanıyordum redmiye geçtim fiyat performans ürünleri üretiyor herhalde bahsettiğin telefonlar redmi niye 7 falandır hiç bakmamışsın yeni Redmi'lere. :)

Geri
Yukarı