Xiaomi Redmi 11 alınır mı?

Bütçe
9000
Samsung sevmiyorum.

Onu zaten belli ettin.

Merhaba arkadaşlar. Xiaomi Redmi 11 alınır mı? İnternette araştırdım güzel telefon kasmıyor normal ihtiyacım için alacağım bir de 2 oyun oynarım car parking multiplayer ve PUBG Mobile performansı nasıldır?

Bütçeyi esnetmeden, en iyi seçim performans açısından M33 5G'dir. Onun haricinde mi 10 Lite ve mi 10t Lite var tabii ki sırf oyun performansı isterseniz bu telefonlar var. Benim önerim, bütçeyi esnetebilmeniz ve daha iyi telefonlar önermemdir.

Son düzenleme:
Onu zaten belli ettin.

Bütçeyi esnetmeden, en iyi seçim performans açısından M33 5G'dir. Onun haricinde mi 10 Lite ve mi 10t Lite var tabii ki sırf oyun performansı isterseniz bu telefonlar var. Benim önerim, bütçeyi esnetebilmeniz ve daha iyi telefonlar önermemdir.

Bütçeyi 1000 TL daha genişletip Redmi Note 12 Pro 5G alınabilir çok iyi telefon.

Sana ne kardeşim adam zaten Xiaomi istediğini söylemiş. Adam zaten oyun oyayacağını söylemiş niye kamera istesin.
Senin Xiaomi fanlığından bize ne asıl? Oyun oynayacak demiş, A34'te oynayamayacak mı? Daha iyi oynar hatta. Hem de daha iyi kamera ve çok daha iyi yazılım varken neden kazık bir telefon alsın senin yüzünden?

Senin Xiaomi fanlığından bize ne asıl? Oyun oynayacak demiş, A34'te oynayamayacak mı? Daha iyi oynar hatta. Hem de daha iyi kamera ve çok daha iyi yazılım varken neden kazık bir telefon alsın senin yüzünden?

Benim Xiaomi fanlığım yok senin Samsung fanlığın var ben ona bu bütçeyle ne alınacağını 2 alternatif ile söylemişim sen hala A34 diyorsun.

Xiaomi fanlığın yok demek :D Redmi Note 11 Pro için A34'ten daha iyi diyorsun ve fanlığın olmuyor :D

Hocam işlemciye yanlış bakmışım orada hatam var 11 Pro'nun işlemcisine.

A34 daha iyi sonradan tekrar baktım.

A34 daha iyi sonradan tekrar baktım.

Ama bu Samsung fanı olmadığınızı değiştirmez :)

Ama bu Samsung fanı olmadığınızı değiştirmez :)
Samsung severim ama her durumda Samsung önerecek kadar fanı değilim, Redmi Note 12 Pro 5G ile kıyaslayabilirsin ama Redmi Note 11 Pro ile kıyaslayıp daha iyi demen senin fan olduğun gösteriyor.

Ayrıca A34 5G gibi bir telefon varken aynı fiyatta Redmi Note 12 Pro 5G alınmaz kesinlikle.

Yeni konular

Geri
Yukarı