Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB alınır mı?

Nedim ASUR

Kilopat
Yer
Honolulu
1800 TL civarında bütçem var. Normalde Xiaomi markasına sebepsizce güvenmiyordum fakat Teknosa'da inceledikten sonra fikirlerim değişti. Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB modeli çoğu yönden çok hoşuma gitti ama kamerası sanki yetersiz gibi. Yani donanımdan pek iyi anlamasam da sağlam telefon gibi geldi fakat kamerası içime sinmiyor. Kullanan veya önceden kulanmış arkadaşlar özellikle kamerası için deneyimlerini paylaşabilirler mi? Parça kalitesi nasıl? Yeni çıkan telefonlar gibi tek sefer yere düşünce hemen hasar alıyor mu?
1800 TL civarında telefon da önerebilirsiniz. İstediğim telefonu tanımlamak gerekirse Redmi 5 Plus'ın daha iyi kamera özelliklerine sahip bir telefon olabilir. Kamerası sorun değil derseniz direkt alırım ama daha bilgili insanlardan da onay almak isterim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamerası iyi olsun diyorsan Mate 10 Lite almalısın o bütçeye. Bütçeni 200 lira daha arttırabilirsen Zenfone 5 en iyi seçimlerden birisidir.

Vallahi fotoğraf çektirmeyi sevmediğim için umursamayarak aldım 1150 TL'ye siyahını. Çok memnunum. Fotoğraflarım kaliteli olsun derseniz bence de mantıklı değil ama kamerayla çok işim yok derseniz çekinmeden alabilirsiniz.

Önerileriniz doğrultusunda Mi Note 3 ve Mi 6 arasında kaldım. Mi note 3 daha ağır basıyor. Güvenle satın alabileceğim bir site biliyor musunuz? Hepsiburada da bulunan yorumlara baktığımda birkaçı dikkatimi çekti. İlki 4.5G yi aktif etmelerine rağmen şebeke 3G den bağlanıyormuş. Bu konu hakkında bilginiz var mı? Ayrıca panel nedir anlamam fakat kimine Jdi kimine de Sharp panel şeklinde gelmiş. Bu nasıl oluyor?

Önerileriniz doğrultusunda Mi Note 3 ve Mi 6 arasında kaldım. Mi note 3 daha ağır basıyor. Güvenle satın alabileceğim bir site biliyor musunuz? Hepsiburada da bulunan yorumlara baktığımda birkaçı dikkatimi çekti. İlki 4.5G yi aktif etmelerine rağmen şebeke 3G den bağlanıyormuş. Bu konu hakkında bilginiz var mı? Ayrıca panel nedir anlamam fakat kimine Jdi kimine de Sharp panel şeklinde gelmiş. Bu nasıl oluyor?

Dostum 1700'e eğer bulursan 4/64 Mi 6 al. Migros'ta 1800'e 6/64 var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı