Xiaomi Redmi Note 10 Pro Magisk ve modem yüklerken çöktü

Daha fazla  
Merhaba. Öncelikle bu konuda yeniyim ve çok cahilim, o yüzden rootlamak, flaşlamak gibi kelimeler yerine benim anlayacağım dilde anlatmanızı rica ediyorum.
Yurt dışı cihazıma daha önce bir IMEI atılmış SIM1 iptal. SIM2 de çalışan IMEI de bir süre sonra kapanmıştır. Yani 2 günlük öğrendiğim bilgiler ışığında cihazım rootlu ve güç ile ses verme tuşuna basınca TWRP ekranı gelmekte. Güç+Ses kısma tuşu ile de Fastboot modu açılmaktadır. Cihaz hakkında bilgi verdikten sonra gelelim konumuza. YouTube'dan IMEI repair hakkında video izlerken Minimal ADB and Fastboot programı aracılığıyla ve TWRP yardımıyla sırasıyla Magisk ve modem.bin kurulumunu komut ve kod yardımıyla yaptım. Yazdıktan sonra Minimal ADB'den (PC üzerinden USB kanalıyla) Fastboot reboot komutunu gönderdim ve telefon açılır gibi yaptı, Redmi yazısı ve alttaki Powered by Android yazısı geldi titreyerek ve ardından MIUI ekranına geçmeden tekrar kapandı. Kapanıp kapanıp açılmaya devam ediyor. Sadece TWRP ekranına dönünce kapanma duruyor. TWRP ekranını ve geldiği son yerin görüntüsünü de ekledim, bakabilirsiniz. Cihazı nasıl açabilirim? TWRP ekranından birkaç kurcalama yaptım, inşallah cihazı tamamen çöp etmemişimdir.
WhatsApp Image 2022-11-25 at 13.13.37.jpeg
WhatsApp Image 2022-11-25 at 13.14.37.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı