Çözüldü Xiaomi Redmi Note 10S 70 dereceye dayanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Daestro

Hectopat
Yer
Satürn
Daha fazla  
Merhabalar, 1 hafta önce MediaMarkt mağazasından almış olduğum Xiaomi Redmi Note 10s telefonum oyunlarda (PUBG Mobile, PES 2021) 5-10 dakikalık gameplay sonunda elle tutulamayacak seviye de ısınıyor. Isı değerleri oyuna başlamadan önce 40 derece iken oyun sırasında 70'e dayanıyor. Acaba bu neden kaynaklanıyor olabilir? [Telefonumun 2 yıl garantisi ve 2 yıl MediaMarkt'a ait sigortası bulunuyor]

Çözüm
Hayır derece hatta hem ateş ölçer ile hem de AnTuTu ile ölçtüm, gerçekten abartısız canım yanıyordu, normal de 1 2 saatlik bir gameplay süresi olsa amenna tabii ki olur o sıcaklık ama 10 dakikalık gameplayde nasıl bu kadar sıcak olur bilemiyorum.

En iyi çözüm garanti gibi gözüküyor.
Merhabalar, 1 hafta önce MediaMarkt mağazasından almış olduğum Xiaomi Redmi Note 10s telefonum oyunlarda (PUBG Mobile, PES 2021) 5-10 dakikalık gameplay sonunda elle tutulamayacak seviye de ısınıyor. Isı değerleri oyuna başlamadan önce 40 derece iken oyun sırasında 70'e dayanıyor. Acaba bu neden kaynaklanıyor olabilir? [Telefonumun 2 yıl garantisi ve 2 yıl MediaMarkt'a ait sigortası bulunuyor]

Bende de POCO X3 Pro var PUBG'de dün 73.7 derece gördüm ama çok rahatsız edecek gibi değildi bir de fahrenheit olup olmdadığına bakın.

Sorun telefonun kendisinde büyük ihtimal, garantiye verin bence.

Fahrenheit olmasin o? Imkansiz cunku kilif erir 70 derecede.

El ile tutulamayacak seviyede diyor konu sahibi.

Bende de POCO X3 Pro var PUBG'de dün 73.7 derece gördüm ama çok rahatsız edecek gibi değildi bir de fahrenheit olup olmdadığına bakın.
Hayır derece hatta hem ateş ölçer ile hemde Antutu ile ölçtüm, gerçekten abartısız canım yanıyordu, normal de 1 2 saatlik bir gameplay süresi olsa amenna tabi ki olur o sıcaklık ama 10 dakikalık gameplayde nasıl bu kadar sıcak olur bilemiyorum.

Hayır derece hatta hem ateş ölçer ile hem de AnTuTu ile ölçtüm, gerçekten abartısız canım yanıyordu, normal de 1 2 saatlik bir gameplay süresi olsa amenna tabii ki olur o sıcaklık ama 10 dakikalık gameplayde nasıl bu kadar sıcak olur bilemiyorum.

En iyi çözüm garanti gibi gözüküyor.

Çözüm
Ateş ölçer ile 70 derece çıkmaz, emin misin bundan? CPU Monitör ve AIDA 64 programlarından bakar mısın sıcaklıklara.
CPU Monitör'de 46 47 derece gösteriyor oyunda, 46 derece telefon görmedik desem tamam diyeceğim ama ekran alev atarken nasıl 46 derece? Yani ve artık ayrıca bu sıcaklıktan mı bilmiyorum ama oyunu oynarken bir süre sonra aşırı drop yeme ve oyunun sesinde cızırdamalar ve bozulmalar oluyor.

Son düzenleme:
46 derece normal değerler. Isınma kasmalara neden olabilir.

Ateş ölçer ile kaç ölçtünüz bunun cevabını verin. Ateş ölçer 70 derece ölçmez.
Ateş ölçer ile ölçtüğümde kıpkırmızı oldu, sana ATEŞ ÖLÇER İLE 70 GÖRDÜ OHA YUH demiyorum, onunla da ölçtüm diyorum sıcaklığı, tüm CPU sıcaklık uygulamalarını denedim orda ki sıcaklığı söylüyorum. Telefonu kullanan benim takıldığın konuya bak, komik.
46 derece normal değerler. Isınma kasmalara neden olabilir.

Ateş ölçer ile kaç ölçtünüz bunun cevabını verin. Ateş ölçer 70 derece ölçmez.
Ve de ayrıca diyorum ki, telefonu elimle tutamıyorum ama sıcaklık değerleri 46 gösteriyor diyorum, normal değer diyorsun. Söylemek istediğim telefonu el ile bile tutamazken nasıl 46 olur?

Geri
Yukarı