Çözüldü Xiaomi Redmi Note 10S 70 dereceye dayanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Daestro

Hectopat
Yer
Satürn
Daha fazla  
Merhabalar, 1 hafta önce MediaMarkt mağazasından almış olduğum Xiaomi Redmi Note 10s telefonum oyunlarda (PUBG Mobile, PES 2021) 5-10 dakikalık gameplay sonunda elle tutulamayacak seviye de ısınıyor. Isı değerleri oyuna başlamadan önce 40 derece iken oyun sırasında 70'e dayanıyor. Acaba bu neden kaynaklanıyor olabilir? [Telefonumun 2 yıl garantisi ve 2 yıl MediaMarkt'a ait sigortası bulunuyor]

Çözüm
Hayır derece hatta hem ateş ölçer ile hem de AnTuTu ile ölçtüm, gerçekten abartısız canım yanıyordu, normal de 1 2 saatlik bir gameplay süresi olsa amenna tabii ki olur o sıcaklık ama 10 dakikalık gameplayde nasıl bu kadar sıcak olur bilemiyorum.

En iyi çözüm garanti gibi gözüküyor.
@Daestro Yahu arkadaşım doğruları niye söylemiyorsun, sana anlam vermek zor. Ateş ölçer ile 70 derece ölçtüm diyorsun sonra ben ateş ölçer ile ölçmedim diyorsun. Amacın ne anlamadım. Doğruları söylesene ya, yardımcı olmaya çalışıyoruz burada. Elini rahatsız edecek bir ısınma varsa servise başvur. Israrla sıcaklık değerlerini doğru söylememen asıl komik.

Merhabalar, 1 hafta önce MediaMarkt mağazasından almış olduğum Xiaomi Redmi Note 10s telefonum oyunlarda (PUBG Mobile, PES 2021) 5-10 dakikalık gameplay sonunda elle tutulamayacak seviye de ısınıyor. Isı değerleri oyuna başlamadan önce 40 derece iken oyun sırasında 70'e dayanıyor. Acaba bu neden kaynaklanıyor olabilir? [Telefonumun 2 yıl garantisi ve 2 yıl MediaMarkt'a ait sigortası bulunuyor]

Garantiye ver.

@Daestro Yahu arkadaşım doğruları niye söylemiyorsun, sana anlam vermek zor. Ateş ölçer ile 70 derece ölçtüm diyorsun sonra ben ateş ölçer ile ölçmedim diyorsun. Amacın ne anlamadım. Doğruları söylesene ya, yardımcı olmaya çalışıyoruz burada. Elini rahatsız edecek bir ısınma varsa servise başvur. Israrla sıcaklık değerlerini doğru söylememen asıl komik.
Ateş ölçerin kırmızı seviyeye geldiğini, uygulamalarda da 70 dereceyi gördüğümü söylüyorum, yardım ediyormuşsun öyle bir şey içinde olsan basit şekilde yazdığım cümleden saçma anlamlar çıkarmazsın, ayrıca ölçmedim demiyorum nasıl ölçtüğümü söylemeye çalışıyorum ve de niye yalan söyleyeyim ne yaşıyorsun hocam sen?

Merhaba Hocam sorun çözüldümü?

Geri
Yukarı