Xiaomi Redmi Note 10S alınır mı?

Bütçe
2500-4000

crealist

Hectopat
Daha fazla  
3.689, 00TL fiyatına Xiaomi Redmi Note 10s almayı düşünüyorum ama forumları okuduğumda MIUI işletim sistemi çöptür, çok sorunludur kesinlikle alınmaz diyenleri gördüm ve açıkçası moralim bozuldu. Şu anki telefonum iPhone 7 ama beni çok fazla kısıtlıyor ve Android'e geçmeyi düşünüyorum. 2500-4000TL fiyat bandında daha iyi telefonlar varsa önerilerinizi bekliyorum.

(iPhone fanboyları lütfen yazmasın)

MIUI kötü bir işletim sistemi değildir hatta şu anda Xiaomi 9T ile yazıyorum gayet iyi bir işletim sistemi var, almanı öneririm.

MIUI işletim sistemi çöptür, çok sorunludur kesinlikle alınmaz diyenleri gördüm ve açıkçası moralim bozuldu.

MIUI sadece rakiplerinden daha geride bir arayüz.
Bunu diyenler bayağı yüksekten atmış.

Redmi Note 10s alınır, eğer bütçe sorun olmazsa Realme 8 Pro daha iyi olur 3800 civarına.

Zaten 3500 TL civarına genel olarak önerilen bir cihaz Redmi Note 10s.

MIUI sadece rakiplerinden daha geride bir arayüz.
Bunu diyenler bayağı yüksekten atmış.

Redmi Note 10s alınır, eğer bütçe sorun olmazsa Realme 8 Pro daha iyi olur 3800 civarına.

Zaten 3500 TL civarına genel olarak önerilen bir cihaz Redmi Note 10s.

Realme 8 Pro'ya bir göz atmıştım ama işlemcisi bayağı düşük gibime geldi.

Biraz daha açar mısın nesi sorunlu mesela?

MediaTek helio G95 Qualcomm Snapdragon 720G'den daha yüksek değil mi?

Çok yakın yongalar, aradaki fark umursamaya değmez bana kalırsa.
GPU olarak G95 daha iyi galiba ama tam emin değilim.

Kamera ve yazılım olarak Realme 8 Pro modeli daha iyi.
Tabii arada fiyat farkı var, değip değmeyeceği sizin kararınız.

Şahsen kullanıyorum 2 ay oldu. Ve en güncel işletim sistemi ile birlikte. Bir sorun yaşamadım. Oyun oynamadığımdan dolayı ısınma problemi var mı yok mu bilemiyorum. Genel anlamda kullanınca hiçbir şekilde ısındığını görmedim. Kamerasıda bana yetiyor, iyi diyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı