Xiaomi Redmi Note 10s alınır mı?

Heineken aykut

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 4.700 TL civarı CoD PUBG Apex gibi oyunlar oynamak için alacağım. Sizce bu model nasıldır? Öneriniz varsa öneriye açığım(Samsung ve General Mobile hariç).

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarda en fazla 49 derece gördüm Note 10s. Oyun performansı iyi bir model. Rakip işlemcilere göre biraz daha sıcak çalışıyor ama tehlikeli değil. Bütçe varsa M52 modeline de bakabilirsin kamera, donanım ve 120 Hz ekran avantajı var M52'nin.

Oyunlarda en fazla 49 derece gördüm Note 10s. Oyun performansı iyi bir model. Rakip işlemcilere göre biraz daha sıcak çalışıyor ama tehlikeli değil. Bütçe varsa M52 modeline de bakabilirsin kamera, donanım ve 120 Hz ekran avantajı var M52'nin.

Samsung telefonlara alışamadım Xiaomi arayüzü daha rahat geliyor.

Bütçeyi arttırırsan M52 alabilirsin. Redmi serisi biraz daha hantal arayüze sahip, daha fazla hata çıkma ihtimali var. Sistem, kamera vs. olarak da M52 önde. Ha bir de, M52 suya dayanıklılığını bulunmadığı söyleniyor ancak SIM kart girişinde suya karşı silikon mevcut. Büyük ihtimalle bazı tedbirler alınmış su direnci konusunda ancak sertifika alınmamış.

Geri
Yukarı