Çözüldü Xiaomi Redmi Note 10S Android 13 TWRP nasıl yüklenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArthurMorgan33

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir sürü rehber gördüm fakat hepsi Android 12 için. Benim telefonum Android 13, bootloader kilidini açtım. Yardım edebilir misiniz?
@YZBruh

Çözüm
Hocam ilk dosyanın linki ölmüş, hepsinin hatta.

Bende dosyalar olması gerek. Bana zaman verin.

Hocam ilk dosyanın linki ölmüş, hepsinin hatta.

Hocam o rehber yerine Rehber - Redmi Note 10S Brick Redmi Bootloop ( Bypass ) bu rehberi kullanın

Bu rehber attığım dosyalarla uyuşuyor. Bunu kullanmanız gerek @ArthurMorgan33
TWRP yerine OFox kurun. OFox da TWRP gibi ama o cihaz için daha stabil. MIUI için farklı bir kurulum yapmamız gerek. Ben size stabil OFox linki atacağım.

Mi Flash'tan flashlayacak mıyız hocam bunu? Bir de açılmama gibi bir durum olur mu verilerimi geri tekrar yüklemeye uğraşamam bir daha.

Mi Flash'tan flashlayacak mıyız hocam bunu? Bir de açılmama gibi bir durum olur mu verilerimi geri tekrar yüklemeye uğraşamam bir daha.

Attığım OFox linkinin içindeki recovery.img dosyasını bilgisayara çıkartıp, platform-Tools'un içine atın. Daha sonra kullandığınız stock .tgz imajından boot.img dosyasını telefona atın. Sonra telefonu Fastboot moduna alın. fastboot flash boot recocery.img kodunu gerçekleştirin. Sonrasında fastboot reboot recovery yazın. OFox ekranı gelirse harika. OFox ekranı içinden, telefona attığımız boot.img'yi seçiyoruz. Çıkan ekranda boot seçeneğini seçip aşağıdaki çubuğu kaydırıyoruz. Sonrasında sağ alttaki menüye girip reflash OFox diyorsunuz.
Bu kadar :)

İsterseniz resim ile destekleyebilirim.

Attığım OFox linkinin içindeki recovery.img dosyasını bilgisayara çıkartıp, platform-Tools'un içine atın. Daha sonra kullandığınız stock .tgz imajından boot.img dosyasını telefona atın. Sonra telefonu Fastboot moduna alın. fastboot flash boot recocery.img kodunu gerçekleştirin. Sonrasında fastboot reboot recovery yazın. OFox ekranı gelirse harika. OFox ekranı içinden, telefona attığımız boot.img'yi seçiyoruz. Çıkan ekranda boot seçeneğini seçip aşağıdaki çubuğu kaydırıyoruz. Sonrasında sağ alttaki menüye girip reflash OFox diyorsunuz.

Açılmama gibi bir durum olur mu hocam?

Attığım OFox linkinin içindeki recovery.img dosyasını bilgisayara çıkartıp, platform-Tools'un içine atın. Daha sonra kullandığınız stock. Tgz imajından boot.img dosyasını telefona atın. Sonra telefonu Fastboot moduna alın. fastboot flash boot recocery.img kodunu gerçekleştirin. Sonrasında fastboot reboot recovery yazın. OFox ekranı gelirse harika. OFox ekranı içinden, telefona attığımız boot.img'yi seçiyoruz. Çıkan ekranda boot seçeneğini seçip aşağıdaki çubuğu kaydırıyoruz. Sonrasında sağ alttaki menüye girip reflash OFox diyorsunuz.

Şimdi yapacağım hocam, rootlamak için gerekli mi bu işlem?

@Ali_Toprak hocam boot.img dosyasını telefona nasıl atacağım?

@Ali_Toprak @Taylor Swift Fan Cl hocam işlemi yaptım fakat normal telefona nasıl geri döneceğim? Reboot kısmından Power Off'a bastım Redmi ekranında kaldı şu an.

Son düzenleme:
Hocam boot.img dosyasını telefona nasıl atacağım?
Mi flashtan attığınız rom dosyası var ya. Onun içinden, images kısmından alacaksınız. İsterseniz uzak masaüstü ile yardımcı olabilirim.

Hocam işlemi yaptım fakat normal telefona nasıl geri döneceğim? Reboot kısmından Power Off'a bastım Redmi ekranında kaldı şu an.

Tüm işlemleri sıkıntısız yaptıysanız reboot System diyecektiniz.

Mi Flash'tan attığınız ROM dosyası var ya. Onun içinden, images kısmından alacaksınız. İsterseniz uzak masaüstü ile yardımcı olabilirim.

Onu hallettim hocam fakat üstte yazdığım durumda kalıyor cihaz.

Mi Flash'tan attığınız ROM dosyası var ya. Onun içinden, images kısmından alacaksınız. İsterseniz uzak masaüstü ile yardımcı olabilirim.

Tüm işlemleri sıkıntısız yaptıysanız reboot System diyecektiniz.

Onu dediğimde de orangefoxa geri atıyor hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı