Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G vs POCO F4

Bütçe
13000

MuzluCilek

Hectopat
Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G(8 GB RAM 256 GB depolama) ve POCO F4(6 GB RAM, 128 GB depolama) bu iki telefon arasında kaldım. Önem verdiğim özellikler arayüzde kasmayacak olması, uzun süre yani dört, beş sene civarı götürebilecek olması, düşmeye ve hasara karşı dirençli olması, Bluetooth kulaklığa iyi ses veriyor olması(LDAC özellik bulundurması), ekranı iyi olması. Yani oyun umurumda değil asla oyun oynamayı düşünmüyorum fakat POCO F4'ün işlemcisi daha güçlü olduğu için takılma vb sorunlar yaşama ihtimalim daha azdır diye düşündüğüm için POCO tercih edesim geliyordu fakat bazı sorunları varmış sanırım emin olamadım. Hangisini seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben F4 kullanıyorum. LDAC var mıydı bilmiyorum ama kablosuz Hi-Res var. Kulaklık sesini çok güzel veriyor bence. Dolby Atmos'un etkisi büyük.
Günlük kullanıcıyım ben de. Takılma, donma ile karşılaşmadım. Performanstan çok memnunum.
Ekran olarak son derece başarılı. En memnun kalacağınız yer ekran.

Uzun kullanımda ne olur bilmiyorum açıkçası.

Eksi özellik olarak ön kamerasını verebilirim. Benim Note 8 daha iyi çekiyordu sanki.

POCO F4 aldığınız zaman güncellemelerden kaçının cihazın performans düşer.

Gündelik kullanım içinde etkiler. Uygulamaların bazılarında sorun çıkarmış Hyper OS.

Geri
Yukarı