Xiaomi Redmi Note 7 PixelExperience nasıl kurulur?

Hocam OrangeFox kurdum yeniden başlatmama rağmen kalıcı şuan fakat root atacaktım kalıcı olsun diye ama dosya sistemine erişemiyorum ne pc ne de orange twprden data formatta yaptım bomboş. Gece gece sinir krizi geçirtti.

Hocam OrangeFox kurdum yeniden başlatmama rağmen kalıcı şuan fakat root atacaktım kalıcı olsun diye ama dosya sistemine erişemiyorum ne pc ne de orange twprden data formatta yaptım bomboş. Gece gece sinir krizi geçirtti.
Farklı bir sürüm denediniz mi? Belki yapan adam /data'yı bağlamamış olabilir.

Farklı bir sürüm denediniz mi? Belki yapan adam /data'yı bağlamamış olabilir.
En güncelini burdan indirdim. OrangeFox Recovery Downloads ABD Minimal ile flashladım işin garip tarafı bu magiskle root olmadan kalıcı oldu ama ne bilgisayarı görüyor ne telefondaki dosyaları. Ya dosya sistem biçimi değişik ext4 herhalde. Bilgisayara ve dataya erişemeden de malum kuramıyorum pixeli.

Hocam sen deneyimlemişsin orangefox ne bilgisayardan internal Storage'yi görüyor ne de içinden dosyalara erişebiliyorum sadece fox adında tek bir dosya var. Bir önceki Telefonum bozuldu aciliyetim var yarın işe gitmem lazım.

Fox diye klasör var demişsiniz. O zaman bilgisayar üzerinden dosyayı atıp install kısmından flashlayın.

Geri
Yukarı