Xiaomi Redmi Note 8 renk tavsiyesi

DramatycEnygma

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 ( NZXT Kraken X53 Liquid )
Vengeance 2x 16gb 3200mhz cl16
A520M A Pro
James Donkey JD512 NVMe
Msi RTX 4060 Black Ventus 2x OC
Msi MAG A600DN
Nzxt H510 Flow
Merhaba arkadaşlar Redmi Note 8 alacağım hangi renk almalıyım sizce? Mavi ve mor almak istemiyorum ya siyah ya beyaz ben önce siyah alacaktım sonra beyazın da çok güzel olduğunun fark ettim sizce hangi renk alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kişisel bir tercih. Fiyat olarak ne veriyorsunuz?
Ben mavi/mor olanı kullanıyorum, hangisi hoşunuza gittiyse onu tercih edin. Ama siyah almanızı pek önermem çünkü mavi/mor ve beyaz olan versiyonlarına açık ara daha çok emek vermişler.

Merhaba arkadaşlar Redmi Note 8 alacağım hangi renk almalıyım sizce? Mavi ve mor almak istemiyorum ya siyah ya beyaz ben önce siyah alacaktım sonra beyazın da çok güzel olduğunun fark ettim sizce hangi renk alayım?
Sühbanallah :d? Hocam kişisel seçimleriniz için neden öneri istiyorsunuz? Donanımsal fark desem o da değil. Madem en son beyazı çok beğenmişsiniz beyaz o zaman.

Mavi veya siyah al, neden? Eğer ekranın kırılırsa değiştirmelisin ve Note 8 in ekranları çıtalı yani ekran ve kenardaki plastik birleşik ve bu iki renk harici bulunamıyor, geçenlerde çalıştığım telefon dükkanda böyle bir sorun oldu, yeşil telefona siyah ekran taktık.

Biraz kararsız biriyim siyah alıp üzerine silikon sarı kılıf takınca çok tatlı duruyor ama beyazda kendi başına çok güzel duruyor çoğunluk beyaz demiş gibi görünüyor bu arada telefonu 1350TL'ye alacağım renk fark ettirmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı