Xiaomi Redmi Note 8 vs Realme 5 Pro

sparostago

Hectopat
Herkese merhaba, 1700 TL civarında telefon almayı düşünüyorum. Fakat bu iki telefon arasında kaldım. Realme güzel telefon ama servisine güvenmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şu an da Redmi Note 8 kullanmaktayım. Alalı 2 hafta oldu ve çok memnunum. Realme 5 Pro, Redmi Note 8 ile Note 8 Pro arasında bir telefon. Yani Note 8 göre biraz daha iyi bir telefon realme 5 Pro.

Teknik anlamda Realme 5 Pro, Note 8'den daha iyi bir cihaz. Hem kamera hem de işlemci olsun. Eğer seçimi ben yapacak olsaydım Realme 5 Pro derdim. Ama ben burada kağıt üzerindeki değerlere bakarak konuşuyorum. Realme 5 Pro için Teknoseyir incelemesinde özellikle kamerası için çok iyi yorumlar aldı. Ama en iyi bilgiyi tecrübe sahibi diğer kullanıcılar verebilir. Ama ben alacak olsam 5 Pro alırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben daha önce Redmi Note 4 kullandım servisle hiçbir sorun yaşamadım ve MIUI arayüzüne de çok alıştım vazgeçmekte istemiyorum ama realme 5 Pro daha iyi gözüküyor. Sizce MIUI arayüzünden vazgeçmeli miyim?

Ben daha önce Redmi Note 4 kullandım servisle hiçbir sorun yaşamadım ve MIUI arayüzüne de çok alıştım vazgeçmekte istemiyorum ama realme 5 Pro daha iyi gözüküyor. Sizce MIUI arayüzünden vazgeçmeli miyim?

MIUI arayüzünü bende çok beğeniyorum. Realme 5 Pro almayı düşündüm fakat arayüzünden pek hoşlanmadım bir de pek bilmediğim bir marka olduğu için almadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı