Xiaomi Redmi Note 9 Pro MIUI 11 geri yüklenebilir mi?

batuhan1515

Zeptopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm şu an kullandığım telefon Xiaomi Redmi Note 9 Pro MIUI 13 güncellemesinden sonra pil ömrü hissedilebilecek şekilde düştü ben ilk çıktığı zamanki MIUI 11 yükleyebilir miyim?

@Umut Nas tarafından açılan bir konuda yapılabiliyordu sanırım.

Kendisi daha detaylı bilgi verebilir.

Bu konuyu ben de merak ediyorum ve yapmak istiyorum ancak hala çekinme sebeplerim var. Formatlamam gerekirse hoş olmaz. :D Ayrıca hangi ROM'dasınız? Ben eea ROM'dayım.

Tarafından açılan bir konuda yapılabiliyordu sanırım.

Evet, kolaylikla surum dusurme yapabilir. Bilgisayar varsa bunu da uygulayabilir ek olarak:

@MertT1029 benim cihazım Türkiye cihazı yani normal tr romu var şimdi MIUI 11 andiroid 10 tr romunu indirdim ama kurmadım yarın deniycem
İnşallah

@Umut Nas anlattıklarınıza göre şimdi benim cihazım tr cihazı yani Android 12 MIUI 13 den MIUI 11 Android 10 a rahatlıkla geçebilirim değilmi dediğinizi yaparak

@Umut Nas anlattıklarınıza göre şimdi benim cihazım tr cihazı yani Android 12 MIUI 13 den MIUI 11 Android 10 a rahatlıkla geçebilirim değilmi dediğinizi yaparak

Son düzenleme:
@MertT1029 benim cihazım Türkiye cihazı yani normal tr romu var şimdi MIUI 11 andiroid 10 tr romunu indirdim ama kurmadım yarın deniycem
İnşallah

Sonucu yazarsanız sevinirim, merakla bekliyorum. :)
@batuhan1515,
Evet, yapabilirsin. Tavsiyem sorun cikmamasi icin tek tek dusurme yapmaniz.
Tek tek düşürmek derken önce Android 11 Miui 12.5'e sonra Miui 12'ye sonra Android 10 Miui 11'e mi?

Geri
Yukarı