Xiaomi Redmi S2 Youtube'da Siyah Ekran Sorunu

Chrome'da da aynı hatayı alıyorsanız cihazınızdaki bir uygulama veya uzantı büyük ihtimalle YouTube sitesini engellemiş olabilir. Yüklediğiniz uygulamaları yazar mısınız? Zararlı bir uygulama var mı bakalım. Eğer o da yoksa sıfırlamak tek çare gibi gözüküyor...

Chrome'da da aynı hatayı alıyorsanız cihazınızdaki bir uygulama veya uzantı büyük ihtimalle YouTube sitesini engellemiş olabilir. Yüklediğiniz uygulamaları yazar mısınız? Zararlı bir uygulama var mı bakalım. Eğer o da yoksa sıfırlamak tek çare gibi gözüküyor...
Sıfırladım ama yine aynı hatayı alıyorum bu arada şunu farkettim neredeyse tüm video oynatıcılar da oluyor bu sorun

İthalat firma garantili mi aldınız cihazı? Model numarasını belirtir misiniz? Stok romu tekrar yüklemeniz gerekiyor o zaman. Stok rom kurulumu da çare olmazsa cihazı iade etmenizi tavsiye ederim.

İthalat firma garantili mi aldınız cihazı? Model numarasını belirtir misiniz? Stok romu tekrar yüklemeniz gerekiyor o zaman. Stok rom kurulumu da çare olmazsa cihazı iade etmenizi tavsiye ederim.
Evet ithalatçı garantili
Evet ithalatçı garantili
Model numarası Redmi S2 yazıyor

Ayarlar-telefon hakkında bölümünde buraya bakmanız gerekiyor.
IMG_20190302_102559.jpeg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı