Xiaomi sorunlu bir marka mı?

Yol yaptı yol

Hectopat
Merhaba forum çoğu modelinden tutun özellikle mi Note 10 Lite modelinde bulunan sensör sorunları varmış. Bu yazılım ile mi donanım ile ilgili bilmiyorum ama her modelinde varmış yani ayıplı sorunlu ürün mü satıyor bu marka? Bu marka alınır mı?

Merhaba forum çoğu modelinden tutun özellikle mi Note 10 Lite modelinde bulunan sensör sorunları varmış. Bu yazılım ile mi donanım ile ilgili bilmiyorum ama her modelinde varmış yani ayıplı sorunlu ürün mü satıyor bu marka? Bu marka alınır mı?
Elimde Mi Note 10 modeli var, hiç sorununu görmedim. Performans olarak da çok iyi. Bence alınır.

Redmi olanlarının malzeme kalitesi Mi olanlarına göre bir tık daha düşük.

Daha Türkiye'de adı bilinmiyorken dört sene boyunca Mi 5 kullandım. Kırılınca Redmi Note 7 aldım hala kullanıyorum.

Kısacası markaya göre değil modele göre değerlendirme yapın.

Mi 6, Mi 8 Lite ve şu anda da Mi Note 10 Lite kullanıyorum. Evet ilk başlarda Mi Note 10 Lite modelinde yakınlık sensörü problemi vardı. Şu an MIUI 12 güncellemesi de geldi ve yakınlık sensörü problemi yaşamadım. Bunun dışında da kullandığım üç cihazda da sorun yaşamadım. Mi 6 cihazında ekran paneli LG olanlarında ghost screen problemi vardı. Başka kronik problemler varsa bilmiyorum. Aslında direkt markadan ziyade marka model değerlendirmesi yapılmalı diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı