Xiaomi Telefon Model Önerisi

Bu daha çok isteklerine bağlı, saf Android istiyorum diyorsan Xiaomi Mi A1, batarya istiyorum dersen Mi Max 2 veya işlemciye önem veriyorum diyorsan Mi 5S alınabilir.

İçlerinden en komple olanı Mi 5S modelidir. Ekranı, kamerası ve performansı piyasadaki halen en iyiler arasındadır. Büyük ekran ve pil performansı istiyorsanız Mi Max 2 sizi tatmin eder. Mi 5 A1'in ise fiyatı bence biraz fazla. Ek olarak Redmi Note 4'ün Snapdragon işlemcili modelini düşük bütçede tercih edebilirsiniz.

Bu ikisi arasından tercih size kalmış. Arka kamera olarak Mi 5S daha iyi, onun dışında Plus modeli ile arasında ekran boyutu ve ona paralel olarak batarya farkı var.

Merhaba, ben 6 aydır mi 5s kullanıyorum. Şuana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• IMG_20171222_152030_804.jpg
    IMG_20171222_152030_804.jpg
    265,6 KB · Görüntüleme: 645
5S Plus batarya olarak daha iyi. Donanım olarak aynı güçteler. Kamera tarafında birbirine yakın modeller. Düşük ışıkta Mi5S daha iyi, gündüz çekimlerinde bir fark göremedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı