Xiaomi telefonda "bu cihaz mevcut bir mi hesabı ile ilişkilendirimiş" hatası

Burda wifi ayarlarını aç diyip herhangi bir ağa bağlanın daha sonradan ağ ekle diyip SSID bölümüne herhangi birşey yazın random üstüne basılı tutup paylaşa basın daha sonradan paylaş seçeneklerinden gmail basılı tutun sizi otomotikmen uygulama bilgilerine aticak ordan bildirimlere basıp en alt tarafda uygulama ek ayarlar yazar ona basın sag üste üç nokta olucak ona basın daha sonra yardım ve geri bildirime basın çıkan yerde arama yerine disable yazın ilk çıkan yere girin orda mavirenkde seçilmiş (Uygulama ayarlarına gitmek için dokunun yazar) oraya basıp uygulamaların açılmasını bekleyin sonradan ayarları bulup üstüne basıp aç'a basın yapınca yazın devamını anlatırım

Son düzenleme:
Ağ ayarlarına giriyorum normal kendi wifime bağlandım sonra ağ ekleye tıkladım fakat az önceki kilitli yazısındaki menüye atiyor
aynı şekilde ek ayarlara girdiğimdede kilitli menüye atıyor

Dosya Ekleri

• IMG20221004204639_01.jpg
    IMG20221004204639_01.jpg
    65,4 KB · Görüntüleme: 51
Konuyu hortlatıyorum fakat bende aynı sorunu yaşıyorum.
Fastboot wıpe data oralara giriyor bl kilitli ama yazılım attığımda açılmıyor. Veya error veriyor.

Tamamdır yardımcı olabilirim bende dün aynı şeyi yaşadım 6-7 saatlik uğraşıp sonucu açık bulup yaptım.

Uyguladığım işlem cihaza ikinci bir ekran açıyor ve tüm yetkilere sahip olunuyor orada herhangi bir hesap olmadan sıfır cihaz gibi görünüyor ve hesap kaldırıp ya da kurabiliyor.

Efendim dün saatlerce uğraşımda neler yaptığımı ve açtığımı bilseniz hak verirdiniz.

Sorunla ilgili SS eklerseniz kontrol sağlıyalım.

Geri
Yukarı