Xiaomi yetkili servis rezilliği

Yetkili servisi ne tiplerin aradığını hayal bile edemezsin, artık bıkmışlardır. Telefonu hiç şarj etmeyip "gardaş bu açılmıyor siz bozuk alet mi satıyonuz?" diyen tipler mi ararsın, telefonun önündeki jelatini çıkarırsam garantisi bozulur mu diyenler mi? En temizi kağıt üzerinde yazan süre geçene kadar sabretmek.

Bu tipler yüzünden bizim sorunumuz çözülemeyecekse, biz de oturup bekleyeceksek bilgi dahi alamayacaksak garantinin ne anlamı kalıyor? O adamların da işi o yapacak bir şey yok.

Bu tipler yüzünden bizim sorunumuz çözülemeyecekse, biz de oturup bekleyeceksek bilgi dahi alamayacaksak garantinin ne anlamı kalıyor? O adamların da işi o yapacak bir şey yok.

Adamları yine işini yapıyor. Telefon yetkili serviste, telefonla arayınca sürece nasıl bir katkıda bulunabilirsin? 20-30 iş günü geçer, bu sürede ürünün sahibine hiç bilgi verilmez o zaman haklısın. Ancak o zamana kadar garanti kapsamında hepsi, belgede detaylıca yazar.

Sadece senin cihazınla uğraşmıyorlar, arızası tespit edilir ve tamir sırasına alınır yasal süreç (20 iş günü) içerisinde sonuçlanır. Servisin sana dakika başı bilgi verme gibi bir sorumluluğu yok bu arada.
Çin markası almanın sonucu. Az düşük özellik görünen Samsung yine Xiaomi ezer. Bundan sonra Xiaomi almamak dışında başka yapabileceğin bir şey yok.
Bütün markalar çiplerine varana kadar Çin de üretim yapıyor bu sorun değil ancak marka Çin menşei olunca tü kaka, anladım abe.

Son düzenleme:
Ben aldım Note 10s 1 ay kullandım birçok sorun ortaya çıktı en basitinden bir süre sonra uygulamalara giriş yapamıyordum atıyordu beni sürekli bende iade ettim bir daha da almam Xiaomi. Bu sorun internette araştırdığıma göre birçok kişi de olan bir sorunmuş kronik arızalı kısacası.
Xiaomi şişirme donanım ve hatalı yazılım içeriyor.

Geri
Yukarı