Xiaomi'yi seviyor musunuz?

Pilot Bey24

Centipat
Makaleler
2
Yer
Mars
Memnun olmayanlar neyinden memnun değiller anlamıyorum. 4 tane tanıdığıma + bana aldık yani 5 kişiye aldık ve herkes memnun.

uçan künefe

Centipat
Makaleler
1
Xiamoi seven var mı gerçekten? Alınabilir ama ben sevmiyorum. Nedenleri ise şöyle:

1: Telefon sürekli yeni modeli çıkıyor. 2500'e aldığınız cihazı 1 yıl 2 yıl sonra 700 TL 500 TL gibi fiyatlara satiyorsunuz.
2: Telefon belli yerden sonra takılma donma ve ısınma sorunu yaşıyor. Özellikle 9 serisinde bunu çok gördüm, duydum.
3: Mi Band ürünleri pek kaliteli bulmuyorum. Amcamda vardı, güneşte kalınca plastiği eriyor, zarar görüyor Çin malı.

Yanlış hatırlamıyorsam İstanbul Avcilar'da bir fabrika açılmıştı. Belki açılmamış da olabilir, hatırlamıyorum, dediğim gibi. Siz ne düşünüyorsunuz?

1-) Xiamoi değil Xiaomi.
2-) bence gayet güzel telefonları var. Sadece ısınıyorlar. Ama yani pahalı olsa almam. Ucuz olması efsane bir şey.

tefnut

Picopat
Ucuz olmasa yüzüne bakılmaz diyenler gerçekten komik. İyi o zaman fiyat/performans önemsiz, çıkarıp 25k para verin bana Gtx 1660 yerine Rtx 3080 kullanayım?

Xiaomi aynı fiyattaki rakiplerinden kesinlikle daha iyi diyorum.

the Fool

Gigapat
Makaleler
8
Yer
Bursa
Çekik gözlü var, çekik gözlü var şimdi. Ucuz olmasa Xiaomi'dir, Huawei'dir zerre umrumda olmaz. İlk tercihim Samsung/LG olur. Apple'ın telefonları güzel de yazılım kısıtlamalarından nefret ediyorum.

Ecmel

Centipat
Makaleler
2
Ucuz fiyata performansı güzel cihazlar yapıyorlar. TR'de o fiyata çakmasını bulamayacağınız ürünleri adamlar kendi markaları olarak yapıyorlar bence güzel bir marka. Her ürünü alınmalı mı tartışılır lakin ucuz olan bazı ürünleri cidden çok iyi performans veriyor.

Yeni konular

Yukarı