Xiomi Mi 9 vs Xiomi Mi Note 10

Cr0wley

Hectopat
Sizce hangi telefonu almalıyım? Bir türlü karar veremedim.

Xiaomi Mi Note 10 modelinin fiyatını hak etmediğini düşünüyorum.

Huawei P30, Samsung S10E gibi modellere bakabilirsiniz.
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Huawei telefonlardan bu ara uzak duruyorum şu google olaylarından sonra s10e nin de tasarımı hoşuma gitmiyor özellikle arka kamera kısmı. Huawei içinden youtube ve play store fln silinirse zaten benim için telefonun bir amacı kalmaz (En çok Youtube da dolaşıyorum.)
Mi 9'u çıktığında almıştım high-end bir telefondur performans olarak tavsiye ederim kamerası da gerçekten başarılı işlemcisi de çok iyi
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Mi note 10 un kamerası daha iyi diye biliyorum ayrıca mi note 10 batarya ve ekran boyutu anlamında hoşuma gidiyor dediğim gibi işlemci sıkıntı yaratıyor mu mi note 10 da?

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Huawei telefonlardan bu ara uzak duruyorum şu google olaylarından sonra s10e nin de tasarımı hoşuma gitmiyor özellikle arka kamera kısmı. Huawei içinden youtube ve play store fln silinirse zaten benim için telefonun bir amacı kalmaz (En çok Youtube da dolaşıyorum.)
YouTube için ram gerekiyor çok ram kullanıyor telefonda Rami yüksek olan ve görüntü kalitesi yüksek olanı tercih etmelisin.

Huawei telefonlarda Google silinme gibi bir durum yok ve Android güncellemelerini alıyor.

Mate 30 serisi ile artık Google uygulamarı yok.
Yani p30 da öyle bir sıkıntı yok?
Kamera evet iyi ama gerekli değil diye düşünüyorum P30 ve S10E modelleri kamera olarak gayet iyi zaten.
Dediğim gibi s10e kamera tasarımı hoşuma gitmiyor p30 ise huawei ile google arası olaylardan dolayı..

Ramin fazla olması ne etki eder mesela ben telefonum 1gb rami var gayet youtube ta sorunsuz ayrıca zaten görüntü kaliteleri gayet birbirine yakın telefonlar
Rame göre akıcı oluyor telefon görüntü kalitesini misal 4k yaparsan telefon babayı yer kasmaya başlar. Zaten bu yüksek kalitelerde işe yarıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı