Xiomi Red Mi Note 7 Alınır mı?

Gamer10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda bir telefon almayı düşünüyorum ve bu telefon ilgimi çekti.
1500-2000 TL arası bir bütçem var. PUBG, LOL gibi oyunları oynuyorum sıkıntı yaratır mı, akıcı bir şekilde oynayabilir miyim? Sizce almalı mıyım, pişman eder mi? Bir de 32 GB modeli depolamada çok sıkıntı yaratır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır ancak ekran paneline dikkat edilmeli çünkü bazı panellerde hayalet ekran sorunu olabiliyor o modelde.

S7 EDGE'den geçen biri olarak fiyatına göre gerçekten çok iyi bir telefon. Şuana kadar yaşadığım tek sıkıntı bildirimlerin geç gelmesi onun haricinde güzel bir telefon.

32 GB modeli yok diye biliyorum. Meizu Note 9'a da bakabilirsiniz. İki modelde gayet iyiler. Meizu Note 9 daha iyi.

Var hocam ama 3 GB RAM olarak var. 1500 seviyelerinde satılıyormuş. Dikkat etmek lazım yani. 4 GB RAM ile 64 GB hafızalı olanı tercih etmek daha iyi olur herhalde. Arada 200 lira civarı fark oynuyor.

Ben redmi note 7'yi 3 aydır kullanıyorum ve telefonda şimdiye kadar bir sorun yaşamadım,kamera tarafında gece çekimlerinde biraz gürültü oluyor ama bu fiyata bence idealin üstünde bir kamerası var,işten arta kalan vakitlerde oyun oynuyorum(cod mobile,bdo,espor pes vs.) genelde orta veya düşük grafik ayarlarında oynadığım için şimdiye kadar kasma gibi bir durumla karşılaşmadım sadece bdo oynarken 3. saatin sonlarında ısınmadan kaynaklı bir kaç kasma durumu oldu. Eğer ayrıntıya takılmıyorsan gayet yeterli bir telefon ayrıca xiaomi markasının 2019 da sattığı telefonların 4'te 1'inin redmi note 7 modeli olduğunu göz önüne alınca alabilirsin 👍

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı