Xiomi Mi 9 vs Xiomi Mi Note 10

Bu fiyatlar bu telefonlar için çok fazla. Bu fiyatı hak ettiklerini düşünmüyorum. Mi Not 10'u Facebook gruplarında 3000 TL'ye, Mİ 9'u da 2800-2700'e kadar bulabilirsin. Garantilik bir durum olduğunda zaten aradaki fiyat farkı ile kendin yaptırabilirsin. Cam kırıldığında zaten garantinin sana sağlayacağı bir fayda mevcut değil.

Bu fiyatlar bu telefonlar için çok fazla. Bu fiyatı hak ettiklerini düşünmüyorum. Mi Not 10'u Facebook gruplarında 3000 TL'ye, Mİ 9'u da 2800-2700'e kadar bulabilirsin. Garantilik bir durum olduğunda zaten aradaki fiyat farkı ile kendin yaptırabilirsin. Cam kırıldığında zaten garantinin sana sağlayacağı bir fayda mevcut değil.
O telefonlar İMEİ atılmış şekilde ve bu işlem yasal değil.

@Honor20 oyun için Snapdragon 855 olan modellere bakılmalı diye düşünüyorum hatta yeni Snapdragon 865 ile çıkacak telefonlar beklenebilir.
Artık teknosa ve hepsiburada da taksit yok galiba nasıl ben bu telefonu taksit ile alabilirim?
@Honor20 oyun için Snapdragon 855 olan modellere bakılmalı diye düşünüyorum hatta yeni Snapdragon 865 ile çıkacak telefonlar beklenebilir.
Veya teknosa mağazasına gidersem taksit var mı?

Son düzenleme:
Hocam sizce P30'un mu oyun performansı iyi yoksa Mi Note 10'un mu?
P30 modeli performans olarak daha iyi elbette. Donanım olarak iki cihaz arasında büyük fark var. İkisi birbirinin rakibi değil. Kirin 980, SD 730G modelini ezer geçer, aynı şekilde G76 MP10 modeli de Adreno 618 modelinden daha güçlü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı