Xiomi Mi 9 vs Xiomi Mi Note 10

P30 modeli performans olarak daha iyi elbette. Donanım olarak iki cihaz arasında büyük fark var. İkisi birbirinin rakibi değil. Kirin 980, SD 730G modelini ezer geçer, aynı şekilde G76 MP10 modeli de Adreno 618 modelinden daha güçlü.
Hocam thermal throttling problemini göz önünde bulundurursak oyun performansı yönünden sizce snapdragon tarafında eş değer model hangisidir?
P30 alırsam 4700tl'ye almış olacağım bu fiyat mantıklı mı sizce?

@Honor20 SD 835 ve Adreno 540 modelinden daha performanslı normalde Kirin 980 ve G76 MP10, güç düşüşü ile beraber bu SD seviyesine iner diye düşünüyorum.

En ucuz P30 dediğin fiyata var zaten, S10E modeli de 4400 TL. Performans olarak S10E daha iyi. P30 almak istiyorsan alabilirsin elbette oyunlarda düşüşe rağmen çok sorun yaratacağını sanmıyorum, performans düşüşü throotling yüzünden olacak bir nebze, sana çok yansımayacaktır bana göre. P30 modelinin oyun testlerine bak.

@Honor20 SD 835 ve Adreno 540 modelinden daha performanslı normalde Kirin 980 ve G76 MP10, güç düşüşü ile beraber bu SD seviyesine iner diye düşünüyorum.

En ucuz P30 dediğin fiyata var zaten, S10E modeli de 4400 TL. Performans olarak S10E daha iyi. P30 almak istiyorsan alabilirsin elbette oyunlarda düşüşe rağmen çok sorun yaratacağını sanmıyorum, performans düşüşü throotling yüzünden olacak bir nebze, sana çok yansımayacaktır bana göre. P30 modelinin oyun testlerine bak.
Hocam s10e güzel bir cihaz ancak incelediğimde bana çok küçük geldi tabii bunda elimin büyük olması da etkili.

Hocam baktım da pek bir şey anlayamadım doğrusu.Video'dan da anlayamıyorum sizce nasıl?Oyun oynarsam zaten maksimum ayarlarda oynamayacağım 60fps oynarım ama detaylar düşük haliyle sizce bu durumda thermal throttling problemi ile karşılaşır mıyım?

Son düzenleme:
Tasarım kişisel bir şey karar sizin.
Tasarım kişisel bir şey karar sizin.
Ben bu cuma telefon alıcam. Hala hangi telefonu alacağıma karar veremedim. Kesin olarak ios telefon almayacağım.(Fiyatlardan dolayı.) Xiomi mi note 10 düşünüyorum. Şarj kapasitesi ve kamerası iyi olduğundan dolayı. Fakat bu tarz başka bir telefon varsa tabiki önerilere açığım. P30 önerir misiniz?Batarya olarak huawei bana da daha cazip geliyor fakat ne kadar şuanlık bir şey olmayacağını bilsem de insan bir korkuyor. Biliyorum sizi çok darladım ama kötü bir telefon almak istemiyorum teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Mi Note 10 batarya olarak açıkça P30 modelinden daha iyi, batarya olarak nasıl P30 sana cazip geliyor anlamadım. Performans ve donanım olarak bariz P30 daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kamera olarak Mi Note 10 bu defa cidden çok iyi. Xiaomi'den beklenmedik bir hamle. P30 PRO modelinden de daha iyi buldum kamerasını.

Son düzenleme:
Mi Note 10 batarya olarak açıkça P30 modelinden daha iyi, batarya olarak nasıl P30 sana cazip geliyor anlamadım. Performans ve donanım olarak bariz P30 daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kamera olarak Mi Note 10 bu defa cidden çok iyi. Xiaomi'den beklenmedik bir hamle. P30 PRO modelinden de daha iyi buldum kamerasını.
En son s10e nin çok uzun sürede şarj olduğunu duydum s10 da da bu şekilde mi?

@Cr0wley S10e yarım saatte 0-100 değerine %45 şarj oluyor. 45 dakika içinde de %65 doluyor bataryası. 1 saatte de %85 doluyor, tam şarj olma süresi ise 1.30 dakika. S10e hızlı şarj destekli bir telefon ve gayet hızlı şarj oluyor bu değerleri kutusundan çıkan 10 Watt gücündeki adaptör ile sağlıyor.

S10 modelinde de aynı şekilde hızlı şarj var o da bataryayı 1.35-1.40 dakika arasında dolduruyor.

@Cr0wley S10e yarım saatte 0-100 değerine %45 şarj oluyor. 45 dakika içinde de %65 doluyor bataryası. 1 saatte de %85 doluyor, tam şarj olma süresi ise 1.30 dakika. S10e hızlı şarj destekli bir telefon ve gayet hızlı şarj oluyor bu değerleri kutusundan çıkan 10 Watt gücündeki adaptör ile sağlıyor.

S10 modelinde de aynı şekilde hızlı şarj var o da bataryayı 1.35-1.40 dakika arasında dolduruyor.
Galaxy S10 batarya hatası ile gündemde! - ShiftDelete.Net bu makale yorumlarını okursanız bir sıkıntı varmış diye okudum elinde şuanda s10 olan birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı