Xperia X10 Mini Pro Android 4.0 ICS ROM Güncellemesi

Klavyenin Işıkları Yanmıyor O Tuşlardaki Diğer Seçenekleri seçen Mavi düğme ile Sym de Çalışmıyor
Ve Işık Sensörü Etkilenmiyor neden Nasıl Çözebiliriz ?

Klavyenin Işıkları Yanmıyor O Tuşlardaki Diğer Seçenekleri seçen Mavi düğme ile Sym de Çalışmıyor
Ve Işık Sensörü Etkilenmiyor neden Nasıl Çözebiliriz ?

Ben de kurdum, biraz yapılandırdıktan sonra süper çalışıyor. Performansı da gayet yerinde. Yeterki ayarlarını düzgün yapın. Şarj süresi değişmedi aynı şekilde. Yeni telefon almış gibi oldum:) Ayrıca multitouch olarak kullanmakta cabası, fotografları, internet sayfalarını, dökümanları iki parmakla büyütmek, internetteki belirgin hız, fotograf kalitesi ses kalitesi ve detaylı ayarlar. Gerçekten süper.

Klavyenin ışıklarına gelince ilk başta bende de çalışmıyordu, "AYARLAR>GELİŞMİŞ>LED Control Mode>als" olarak değiştirince klavyenin ışıklarıda yandı.

Kurulum yapamayan arkadaşlar; Lütfen adımları kelimesi kelimesine sırasıyla uygulayın, antivirüsü güvenlik duvarını kapatın. Ben tek seferde hallettim programları indirmek dahil 10dk sürdü.

- - - Güncellendi - - -

Bu kurulumda telefonun tüm özelliklerini kullanamıyoruz diye okumuştum bi yerde kamera vs. gbi...
Bu güncellemde telefonun tüm özellikleri aktif mi? Kuran deneyen var mı?

Evet tüm özellikler sorunsuz çalışıyor. Şimdilik çalışmayan bir özeliğe rastlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Her şey tamam bende de, her şeyi yukledim, ana ekran geldi ve tuş takımı çalışmadı. PIN kodunu giremiyorum. Güvenlik duvarım da kapalıydı yüklerken ve ekran tuş kilidi biraz aşagıya dogru kaymış şekilde. Tel Xperia X10 mini.

MiniCM9-3.0.4 Android 4 ROM'u yükledim. Bazı sorunlarım var. Yardım ederseniz sevinirim.

1. si : Başka bir telefon ile kendi xperia telefonumu ararken 2-3 kez çaldıktan sonra xperia telefonum çalıyor.
2. si : Gelen çağrılarda çoğu zaman telefon zil sesi çalmıyor.
3.sü : Gelen aramalarda kayıtlı telefon numarasının kime ait olduğunu yazmıyor, yazsa da çok gecikmeli açtıktan sonra falan yazıyor.
4.sü : Pil süresi çok az gidiyor.

Flash Player desteği var mı bu roomda?

Bunu yükledikten sonra tekrar orjinal yazılıma geçmek istedim. Update servisi ile de PC companion ile de orjinal yazılımı tekrar yükleyemedim. Güncel yazılım yok hatası veriyor.

Aslında ROM güzel, memnun kaldım. Şu gelen çağrılarda telefon zamanında çalıp zil sesi çıksa çok iyi olacak. Aynı sorun başka arkadaşlarda var mı bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı