Xperia Z Ana Ekranı Döndürme ve 64 GB Hafıza Kartı Desteği

Tamam iş yerimde çok özen gösteremiyorum :) Taşınabilir usb güç kaynağı işime yaramı diye düşünüyorum her gün işe şarj cihazını getiriyorum bir de şarj cihazı sizinde mi öyle bilmiyorum Avrupa ucu olduğu için ayrıca Türkiye prizleri için ek bi aparat verdiler baya zor oluyor taşıması cebime koyuyorum :)

- - - Güncellendi - - -

Telefonu nerden ne kadara aldınız ? Ben Altunizade Gold dan 1650 TL'ye aldım ayrıca 150 TL ye VİP sigorta yaptırdım amacım kayıp, çalıntı, hasardan ziyade 1 yıl boyunca geçerli olucak sigorta yani 1 sene sonra üst model çıktığında ya da başka bir telefon çıktı yeni onu almak istersem telefonuma her koşulda şart aramadan 1050 TL para vercekler ben de üstüne para ekleyip yeni telefon alacağım. Hem 1 sene sonra taksidi bitmiş olucak hem ucuza sıfır telefon alırım diye düşündüm çünkü 1 sene sonra telefonun başına ne geleceği belli değil hem de şuan bunu telefoncuya satmak istedim fiyat almak için 950 TL dedi ki ben çok dikkatli özenli kullanırım teknolojik ürünleri 1 sene sonra 2.el piyasası ne kadar düşerse düşsün ben GOLD'a 1050 TL ye vereceğim :)

Ben 1860 TL'ye yakınımdaki bir Sony Center'dan almıştım ilk çıktığında. Xperia serisinin yeni modelleri kapıda. Xperia Z Ultra çok yakında Türkiye'ye gelecek. Onun ekranı biraz büyük ama. Ben asıl yıl sonunda veya yeni yılda çıkması beklenen Xperia i1 Honami'yi bekliyorum. Yine buna yakın boyutlarda ama 20.7 MP üst düzey bir kamerası olacak ve performans olarak da şu anki Xperia Z'den kat ve kat iyi olacak. Olmadı o tarz bir telefonla değiştirirsiniz çıktığında.

Benim şarj aleti normal şekilde. Yani herhangi bir priz çeviricisi gerekmiyor. Yurtdışından gelen iPad'im için kocaman bir çevirici kullanıyorum. Taşınması zor oluyor o çeviricilerin :)

İyi fiyata almışsınız sizde :) 10 ayım kaldı 10 ay içerisinde iphone 5S ya da 6 çıkarsa onlarada geçiş yapabilirim ama Sony'i çok sevdim bakalım çıkacak modellere :)

- - - Güncellendi - - -

Sony center'da taşınabilir güç kaynağı 60TL 1 sefer tam şarj ediyor onu almayı düşünüyorum. Şarj dock'u için fikriniz nedir ? Ne işime yarayabilir çok çözemedim.

Şarj doku almaya gerek görmedim ben. Çok da bir işe yarayacağını düşünmüyorum :) Şarj etmek dışında başka ek bir işlevi yok.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı