Xperia Z1'den Asus Zenfone 2'ye Geçmek

Ben sizin fikriniz olduğunu düşünmüyorum o bir fikir değildir , Sony'den Asus'a geçmek pek mantıklı olmaz diye bir şey söylüyorsunuz sadece sebepsiz açıklamasız bir şekilde. Eğer mantıklı bir açıklama yapsanız şu yönü yüzünden deseniz anlarım ama burada fanboyluğun lüzümü yok.

Ben sizin fikriniz olduğunu düşünmüyorum o bir fikir değildir , Sony'den Asus'a geçmek pek mantıklı olmaz diye bir şey söylüyorsunuz sadece sebepsiz açıklamasız bir şekilde. Eğer mantıklı bir açıklama yapsanız şu yönü yüzünden deseniz anlarım ama burada fanboyluğun lüzümü yok.
Niye bu kadar stres yaptınız anlamadım.Alt tarafı bir telefon :D Ben Asus marka telefon kullanmama rağmen Sony diyorum. İkisi arasında tercih yapacak olsam Zen 2 yerine Z1 alırım.

Çünkü burada yaptığınız marka kötülemektir. Zenfone 2 kullandınız mı veya Z1 kullandınız mı ? İkisini de kullanmadıysanız yorum yapmanıza gerek yok. Bırakın da bilgisi olan yorum yapsın sizde bilgilenin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok duygusal bir insansınız anladığım kadarı ile,Sony dediğim Asus demediğim için sizi incittiysem kusura bakmayın lütfen. :D İyi sosyaller.

Çok duygusal bir insansınız anladığım kadarı ile,Sony dediğim Asus demediğim için sizi incittiysem kusura bakmayın lütfen. :D İyi sosyaller.
Sorun sizde kusura bakmayın ama cümlelerinize daha çok dikkat etmelisiniz yaptığınız yorum saçma diyorum sadece ben Zenfone 2 alsın demedim zaten kalmasını söyledim. Ama siz buraya direk "Sony'den asusa geçilir mi" gibi saçma bir cümle kurdunuz. Ne alaka ?

Kardeşim Asus'da senin olsun Sony'de senin olsun. İkisinden de al mutlu mesut yaşa. :) Telefon bu ya nedir ki, insanlık suçu mu işledik. Benim yorumumu beğenmeyebilirsin de, buraya gelip bana afra tafra yapamazsın. Cümlemden kesit almışın, Temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önüme koyuyorsun. İşe bak ya yorum yaptık borçlu çıktık.

Kardeşim Asus'da senin olsun Sony'de senin olsun. İkisinden de al mutlu mesut yaşa. :) Telefon bu ya nedir ki, insanlık suçu mu işledik. Benim yorumumu beğenmeyebilirsin de, buraya gelip bana afra tafra yapamazsın. Cümlemden kesit almışın, Temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp önüme koyuyorsun. İşe bak ya yorum yaptık borçlu çıktık.
Kusura bakmayın ama burada telefon bu dediğiniz şeye 1000-2000 TL veriliyor , size afra tafra yapmıyorum niye hemen sinirleniyorsunuz ki sadece daha düzgün konuşun diyorum , buraya birisi ileride girip sizin yorumunuzu gördüğünde diğer yerlere gidip o da sizin gibi düşünebilir tabii bu forumda kimse sebepsizce dediğiniz şeye inanıcak kadar bilgisiz değil neyse baştaki yorumunuz hatalıydı diyorum kabul etseniz de etmeseniz de ben diğer kullanıcılar gördüğünde hemen sazan gibi atlamasın diye yazdım.

Ben kısa özet anlamında öyle yazdım. Sebep yazmaya gerek duymadım çünkü herkes az çok bilgili bu konularda. Zaten sen kendin söyledin, burda hepimiz teknoloji tutkunuyuz hepimizin az çok bilgisi vardır elbette. Şunu da bilin lütfen benim hiç bir markaya ön yargım felan yoktur.

Ben kısa özet anlamında öyle yazdım. Sebep yazmaya gerek duymadım çünkü herkes az çok bilgili bu konularda. Zaten sen kendin söyledin, burda hepimiz teknoloji tutkunuyuz hepimizin az çok bilgisi vardır elbette. Şunu da bilin lütfen benim hiç bir markaya ön yargım felan yoktur.
Peki şimdi sizden net bir sebep alabilir miyim bunun hakkında ben bilgisizim niye Sony'den Asus'a geçmek pek mantıklı değil diye .

Asus'un telefonlarında parlaklık düşük,şarj yönünden sıkıntıları var. Tasarım yönünden de alttaki parlak yapışkan cisim bence gereksiz,o alan kasanın gereğinden fazla büyük durmasına neden oluyor. Vede ota üzerinden güncellemelerde sıkıntı oluyor. Güncellemeleri genellikle Pc üzerinden kurmamız gerekiyor. Aklıma gelen başlıca sorunlar bunlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı