XPERİA Z3 vs NOTE 4

Yazılımsal sorunlar giderilicektir. Sony'nin politikasında değişiklik olacaktır. Zira CEO da değişti. Şarj konusunda piyasa bulunan en iyi telefonlardan. Bahsettiğim amaçlara çok uygun bir telefon. Biraz daha bekleyip almanı tavsiye ederim. Yeni seri geldiğinde sorunlar çözülecektir. Ama bahsettigin işler için Note 4'ten daha iyi olduğunu düşünüyorum. Bu telefon tam bahsettiğin amaçlar için yapılmış çünkü. Note 4 biraz farklı amaçlar için üretilmiş.

Z 3 kullanıyorum memnunum, detaylar için incelememe bakabilirsin.

https://www.technopat.net/sosyal/konu/sony-xperia-z3-kutu-açılımı-ve-İnceleme.130112/

İkiside güzel telefon Note 4 özellik olarak daha üstün görünüyor ama her şey o rakamlarla olmıyor. Bu işin tasarım, kullanışlılık ve kalite yönü var birde.
Sony Xperia serisini çok severek inceledik ve pek çok ödül verdik ancak son dönem şirket bir türlü para kazanamadığı için birbiri ardına model yağdırdı. Bu da telefonların iyi kontrolden geçirilmeden piyasaya çıkmasıyla sonuçlandı. Firmaya yakışmıyor bu durum elbette. Xperia Z1 derken Z2 3 ve şimdi 4 dedikoduları var. Abarttılar, bu kadar modelin yazılımıyla donanım testiyle başa çıkmak devleri bile zorluyor. Samsung da düştü o hataya orta segmentte ama şimdi düzeltiyor ufak ufak. Sony de düzeltmeye niyetlendi şu sıralar. İyiye gideceğini umuyorum ancak şu sıralar Sony ve yeni Nokia modeli tavsiye ederken temkinliyim. Nokia da Microsoft'a geçiş karışıklığında. Note 4'ü ise incelediğimiz için artısıyla, eksisiyle gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.
XPERİA Z3 incelemesi ne zaman yapılacak? Ürün size gelmedi mi hala? XPERİA Z2 de geç gelmişti gerçi. @Ali Güngör @Recep Baltaş

Sony Xperia serisini çok severek inceledik ve pek çok ödül verdik ancak son dönem şirket bir türlü para kazanamadığı için birbiri ardına model yağdırdı. Bu da telefonların iyi kontrolden geçirilmeden piyasaya çıkmasıyla sonuçlandı. Firmaya yakışmıyor bu durum elbette. Xperia Z1 derken Z2 3 ve şimdi 4 dedikoduları var. Abarttılar, bu kadar modelin yazılımıyla donanım testiyle başa çıkmak devleri bile zorluyor. Samsung da düştü o hataya orta segmentte ama şimdi düzeltiyor ufak ufak. Sony de düzeltmeye niyetlendi şu sıralar. İyiye gideceğini umuyorum ancak şu sıralar Sony ve yeni Nokia modeli tavsiye ederken temkinliyim. Nokia da Microsoft'a geçiş karışıklığında. Note 4'ü ise incelediğimiz için artısıyla, eksisiyle gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Ben Şahsen note 3 kullanıyorum. Memnunum ama telefona güncelleme yapılmadığı için uzun süredir yavaşlama oluyor. Özellikle kamera kısmında 15sn gecikmeli çekiyor ve sürekli netleşmesi için beklemek gerekiyor. Onun dışında memnunum ama şu sıralar benimde aklım karışık. Kamera önemli benim işim açısından. 4k kameralı telefon lazım, o yüzden sony z3 tercih ederdim. Her ne sorunu olursa olsun o telefon güncelleme alacağı kesin. Benim note 3 ne zaman geleceği çıkıp çıkmayacağı ile ilgili bir kesin kanıt yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben not 4 kullanıyorum fazlasıyla memnunum. Çok inceledim almadan önce not serisini telefonlarla bit tutmayın lütfen her zaman öndedir. Ben not diyorum ne konuda ekran, oyun performansı, hızlı şarj oluyor ve şarjı uzun gidiyor 2k ekran olduğu halde sayacak çok özellik var. Ben kullanıyorum diye değil.

Ben Note 3' ü ağustosda sattığımda 8 güncelleme almıştı.
Note 3 N9000 serisi aldı o güncellemeleri. N9000q modeli için çıkarılmadı. En son 4.4.2 kit kat çıktı o da şubat veya mart ortaları çıktı yanlış hatırlamıyorsam.

Ben şahsen note 3 satar satmaz sony z3 ve akıllı saatını alcam.

Note 3 N9000 serisi aldı o güncellemeleri n9000q modeli için çıkarılmadı en son 4.4.2 kit kat çıktı o da şubat veya mart ortaları çıktı yanlış hatırlamıyorsam

Ben şahsen note 3 satar satmaz sony z3 ve akıllı saatını alcam

4.3 den 4.4.2'ye güncellendi. Toplamda 8 güncelleme aldı.

Image_1417248555779.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı