Xperia Z3 vs Note 4

alihan

Hectopat
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar. Uzun zamandan bu yana çeşitli forumlarda telefon araştırıyorum. İçime Sony Xperia Z3'ü sindirdim lakin birçok yerde hep olumsuz özellikleriyle karşılaştım. Ne bileyim işte yok çok ısınıyor, (ben pek zaten oyun vs. oynamam) yok denize girdim telefon bozuldu (ben denize filanda girmem actiona lüzüm yok) falan filan ve ön kamerasının da çok kötü olduğunu öğrendim. Gerçi elime alıp hiç bakma fırsatım olmadı da. Kısacası arkadaşlar kafamda iki telefon var aralarında git gel yaşıyorum. Note4 ve Z3. Ön kamera olayı yüzünden Note 4 alacak gibiyim çünkü ben bir telefonu eskitmeden bırakmam. Rahat 3-4 yıl kullanırım ve kamerası da beni götürsün istiyorum. Z3 kullanan arkadaşlar ön kamerası hakkında bilgi verirse sevinirim, gerçekten anlatılanlar kadar vasat mı ? Birde almamı önerir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşünmeden Note 4'ü alabilirsin.

Note 4 alınmalı. G4'e de bakabilirsin. Bir okadar sorunsuz bir cihaz o da.

Hocam siz bilrsiniz kararınızı vermişsiniz ancak bana göre Z3+.Samsung un güncelleme konusundaki tavrı bellii 2-3 ay sonra Note 5 çıkar sonra 2 güncelleme daha alır ve telefonun ömrü biter.Ancak sony ve Lg öyle değil ama dersenki Z3 istemiyorum o zaman sana tavsiyem Lg g4.İyi forumlar

Samsung Note 4 ve Xperia z3 compact sahibiyim.
7 aydır note 4 20 güne yakın da z3 compact kullanıyorum.
Note 4 de şebeke problemi yaşadım. 3 kere servise verdim. İlk ikisinde sorun yok dendi. 3. de başka servise yolladım anakart değişti. Antenlerde problem varmış. Sorun devam ediyor. Servis elemanına aynı ortamda aynı operatörde başka cihaz 3.5 g de 2-3 diş çekiyor, benimki edgeye düşüyor dedim. Dalga geçer gibi sizinkinde 3.5 g özelliği yok dedi. Samsung bayisinden aldım iyiki. Sony centerdan aldığım cihaza ise fatura kesildi. cihazda problem çıktı. Anında değiştirdiler. Samsunga kalsak...
Cihaz çok iyi ama servisinden çok çektim. Özellikle manuel çekim fotoğraflarımı görsen, merakın varsa koşa koşa alırsın.
Sadece servis konusunda karar ver.
Tavsiyem budur.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı