Xperia Z3 vs Note 4

64 vs 32bit

• Sony Xperia Z3

Oy: 21 61,8%
  • Samsung Note 4

Oy: 13 38,2%

• Oy verenlerin toplamı
    34
Note 4 gayet başarılı bir telefon onu almanı tavsiye ederim ama tabi uzun kullanım için almak istiyorsan z2 neden mi? Çünkü z3 ile z2 arasında çok az bir fark var yazılım konusunda da z serilerinin tamamına geldi zaten. Kısaca kısa kullanım için note 4 uzun için z2 aralarında emin ol ki hiçbir performans farkı yok ben güvenemem diyorsan da z3 alabilirsin z2 yerine

Note 4 gayet başarılı bir telefon onu almanı tavsiye ederim ama tabi uzun kullanım için almak istiyorsan z2 neden mi? Çünkü z3 ile z2 arasında çok az bir fark var yazılım konusunda da z serilerinin tamamına geldi zaten. Kısaca kısa kullanım için note 4 uzun için z2 aralarında emin ol ki hiçbir performans farkı yok ben güvenemem diyorsan da z3 alabilirsin z2 yerine
@Silinen üye
Note 4 ' un donanımına bakmanı tavsiye ederim. Note 4 EN AZ 2 yıl boyunca ust seviye bir telefon olarak kalacaktır. Neye bakarak Note 4 ' ü kısa kullanımlı telefon olarak gördün merak ettim ?

@Silinen üye
Note 4 ' un donanımına bakmanı tavsiye ederim. Note 4 EN AZ 2 yıl boyunca ust seviye bir telefon olarak kalacaktır. Neye bakarak Note 4 ' ü kısa kullanımlı telefon olarak gördün merak ettim ?
@hakanfe Dediğin gibi en az 2 yıl boyunca üst seviye bir telefon olacak ama 2 yıldan sonra samsung yazılım desteğini kesiyor. Samsung telefonun yazılımsız hali yakıtsız arabaya benzer, o olmadan çalışmaz. Mesela S5 çıktığında S3 gitti .Note 4 Çıktı Note 2 gitti.Note 6 çıkacak ve Note 4 gidecek ;)

Z1 çıktı Z gitti, Z2 çıktı Z1 gitti, Z3 çıktı Z2 gitti. Z4 çıkacak Z3 gidecek. Tüm android telefonlar en fazla 2 yıl resmi destek alır.

Note 2 de alıyor. Bilmeden yorum yapma. Z1 kaç para? Daha çıkalı 2 sene olmadı. Z kaç para? Üzerine kaç üst düzey model çıktı?

@Mithril_Ithilien Sanki Samsung 2 yılda bir telefon çıkarıyorda Sony'e laf atıyorsun. Tamam arayüzünü beğenmeyebilirsin, bu kişisel bir tercih tabiikide. Ama stabil bir arayüz, Samsung'un sadece adı var. Tüm Z serileri güncelleme alacak, daha sonrada kalan T,E serileri güncelleme alacak. Ben T3 kullanıyorum, içinde Snapdragon400 ve 1 GB RAM olmasına rağmen 1 kere bir yerde takıldığını görmedim. Kesinlikle Sony'nin fanboyluğunu yapmıyorum, sadece gerçekler bunlar. Eğer telefonu kişiselleştirirsen gerçekten güzel bir hale geliyor Sony'nin arayüzü. Z3'üde Bu kadar aşağılamanıza gerek yoktu, ekranı gayet kaliteli.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı