XPG Battlecruiser kasa nasıldır?

Gayet güzeldir. Linçlenmeyi göze alarak WarCry da alabilirsiniz demek istiyorum.
Eki Görüntüle 880781

Bence WarCry linçlenecek bir kasa değil, görüntü olarak çok şık kasaların içine kesinlike konabilir. 3-5-8 derece sıcaklık takıntısı olmayanların haricinde kesinlikle eksi bir yönünün olduğunu düşünmüyorum. Malzeme kalitesinin de kötü olduğunu pek zannetmiyorum.

465X alınmaz bence. XPG Battlecruiser'a göre çok eksiği var.
Battlecruiser dediginiz fiyatina gore vasat otesi hava akisina sahip bir kasa. Millete onermeyin su çöp kasayi.

Dosya Ekleri

• thermal-performance-cpu-load.png
    thermal-performance-cpu-load.png
    208,7 KB · Görüntüleme: 84
  • thermal-performance-gpu-load.png
    thermal-performance-gpu-load.png
    212,2 KB · Görüntüleme: 77
Battlecruiser dediginiz fiyatina gore vasat otesi hava akisina sahip bir kasa. Millete onermeyin su çöp kasayi.

Sizi yanlış bilgilendirme diye raporladım. Kullanmadığınız kasanın nereden çöp olduğunu biliyorsunuz. Ben kullanıyorum ve inanılmaz memnunumum. İnsanlara yanlış bilgi vermeyin.

Gayet güzeldir. Linçlenmeyi göze alarak WarCry da alabilirsiniz demek istiyorum.
Eki Görüntüle 880781
Ben de aynı riski alarak önerebilirim. Alttaki sistemim yükte (render) 75-80 derece geçmiyor ve stok soğutucu kullanıyorum.

CPU: Ryzen 9 3900X / Anakart: MSI Prestige X570 Creation / GPU: MSI Lightning RTX 2080 TI / SSD-HDD Seagate Firecuda 1 TB M.2 PCI-E 4.0 SSD+ Seagate Ironwolf Pro 8 TB 7200 RPM HDD / Gamepower Warcry / Zalman 1000W 80+ Gold PSU.

Önü direkt mesh panel olan kasaların hava akışının daha iyi olduğu doğru bir şey zaten.

Ama mesh panel ile cam panel arasında şöyle bir fark var.

Mesh panel sık temizlenmezse çok tozlanıyor bu sebeple temizlenmezse sıcaklıklar en az 8-10 derece artıyor, kendi kasamdan biliyorum.
Cam panel ise fanlarla arasında yeterli boşluk varsa tercih edilebilir. Ki bu boşluk XPG'de yeterince var. Mesh panele göre çok çok daha az tozlanır cam paneller, bu sebeple bakımı kolaydır.
4000D Airflow modeli de böyle bir kasa. Ama tek artısı bu maalesef. Geri kalan her özellikte Battlecruiser önde.

Özetle, mesh panel hava akışı iyidir ama bakımı zordur; cam panel hava akışı fanlarla yeterince boşluk varsa meshe göre az farkı vardır, bakımı kolaydır.

Yeni konular

Geri
Yukarı